Sally Fouad CBC’den neden ayrıldı?

Gazeteci, beslenme uzmanı ve ünlü program sunucusu Sally Fouad, Kahire’de sanatsever bir ailenin çocuğu olarak dünyaya geldi, Kahire Miras Topluluğu’nun bir oyuncusu ve lideri olan müzisyen Esmat Fouad’ın kızı ve annesi, Almanya’da basının Sally Fouad’ın yaklaşık dokuz yıl geçirdiği Köln’de bale eğitmeni olarak çalışan Bayan Fatima El-Messiri’dir. Sally, okulda henüz öğrenciyken portreler çizdiği, sanat sevgisini ailesinden miras aldığı için küçük yaşlardan beri sanat sevgisiyle ünlüydü ve sonraki satırlarda Sally Fouad’ın neden CBC’den ayrıldığını göstereceğiz?

Sally Fouad’ın hayatındaki ilk bilimsel adımlar

Sally, bu resimleri satarak ek gelir elde etmek için bu yetenekten yararlandı ve Kahire’deki Alman Büyükelçiliği tarafından düzenlenen bir yarışma ile Mısır’daki okul düzeyinde en iyi resim ödülünü kazandı ve izleyiciler onu dünyadaki yaratıcılığın ve sanatın öncüsü ve kraliçesi ilan etti.

Arap dünyasının en başarılı pişirme programlarından birini CBC Sufra’da sunmayı başardı ve sağlıklı yemek tarifleri sunma ve kilo vermeye yardımcı olan yiyeceklere alternatifler sunma konusunda diğer pişirme programlarından ayrıldı ve alternatifler aracılığıyla fazla kilolardan kurtulmaya yardımcı olan birden fazla program sundu. Esas olarak sağlıklı içeriklere dayanan sağlıklı ve çeşitli yeni fikirler.

Son zamanlarda medya, CBC’yi gezmekten ayrılıp yeni bir ekibe katılma niyetiyle Facebook sayfasında, yemek pişirme programlarında uzmanlaşan ve mutfak alanında pek çok seçkin insanı içeren Panorama Yemek kanalı olan izleyicileri ve takipçilerini şaşırttı.

Ayrıca izleyin: Sally Fouad’ın Haftalık Diyeti Hızlı Yağ Kaybetmek İçin

Sally Fouad’ı kanalda bırakmanın arkasındaki nedenler

Seyirci, medyayı Sally Fouad’ı kanaldan ayrılmaya iten nedenleri sordu, ancak Sally Fouad, yenilenmeye olan sevgisi ve medya alanındaki yeni deneyimler ve zorluklar gibi nedenleri özellikle açıklamadı.

Medya ve televizyon alanındaki çalışmalarına ilk başlangıcı 2010 yılında Nil Aile Kanalı ve Al Mehwar Kanalı gibi çeşitli uydu kanallarında programlar sunarak başlamıştır. Asıl başlangıcı ve şöhretine gelince, 2013 yılından bu yana Mısır “Sofra” kanalı CBC’de “Sweet and Bad” programını sunarak olmuştur. Medya Sally Fouad resmi olarak “Panorama Yemek” ekibine katıldı.

Ve bu CBC Kanalı ile olan sözleşmesinin sona ermesinden sonra, ancak kanalla olan sözleşmesinin sona ermesinden sonra resmi olarak Panorama Food kanalına katıldı ve yeni programın tanıtımını yayınladı (Sally’s Journey) başlığı altında başlayacak. Gösterinin tarihleri ​​14: 30’da ve saat 8: 00’de tekrar ediyor. Her akşam, haftanın her günü.

Sally Fouad’ın son çektiği sıkıntı ve halkın tutumu

Sosyal medyada medyayla ilgili gündeme getirilen birçok soru var, sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta hesabından kendisi aracılığıyla duyurduğu, eşinden ayrılma nedenleri, sohbet odağı haline geldi ve medya Sally Fouad dönemler boyunca kocasının kendisine olan desteğinden ve desteğinden bahsettiği için Facebook aktivistleri haberi şokla aldı. onların hayatları.

Sally, resmi sayfasındaki bir videosunda, kocasının geçen yıl doğum gününü canlı yayında tebrik etmek için yaptığı çağrının ardından boşanma nedeninin kıskançlık olduğunu ifade etti ve ona canlı yayında, “Rabbimiz, insanlar bizi kıskançlıkla kutsasın, Tanrı seni annenle korusun” dedi. Leah, hayatımda benim desteğim olacaksın ”dedi. Kuran’da kıskançlıktan bahsedildiği için kişisel hayatın sosyal medyadan gizlenmesi gerektiğini halka tavsiye etti.

O çağrıdan bu yana aralarındaki sorunların sonunda boşanma ile sonuçlanana kadar dramatik bir şekilde arttığını sözlerine ekledi ve son çektiği sıkıntıda kendisine destek olan herkese teşekkür ederek onu davet etti.

Ayrıca izleyin: Sally Fouad’ın aralıklı açlık diyeti

Sally Fouad kiloyu korumak için on ipucu

Medya, daha önce fazla kilolardan kurtulmak için on ipucu olarak bilinen, ardından fazla kilolu insanların sayısını vermiş ve bu ipuçları onların çevikliklerini yeniden kazanmalarına ve fazla kilolarından kurtulmalarına yardımcı olmuştur ve bu ipuçları aşağıdaki gibidir:

  • İlk tavsiye, Akşamdan sonraki dönemde nişastalı maddeler ve şekerleri yemekten kaçınmaktır, çünkü bu süre vücutta yanma oranını azaltır ve vücut bunları yağ olarak depolar.
  • İkinci tavsiye, öğünleri gün boyunca küçük öğünlere ayırmaktır, böylece sindirim sürecini kolaylaştırır ve yanmayı artırmaya yardımcı olur ve öğün 200 kaloriyi geçmemelidir.
  • Üçüncü tavsiye, diyete başlamadan önce testler ve analizler yapmaktır, çünkü bazen kilo alımının gerçek nedeni tiroid bezindeki dengesizlikten kaynaklanır ve bazı yiyeceklere duyarlılık kilo alımına, yorgunluğa ve yorgunluk hissine neden olabilir.
  • Dördüncü tavsiye tokluk hissi verdiği ve yanmanın artmasına yardımcı olduğu için gün boyunca daha fazla protein tüketmenizdir, ancak fazla olması zıt sonuçlara yol açabileceği ve böbrekler gibi vücuttaki organlarda bir miktar hasara neden olabileceği için dikkat etmeniz gerekir.
  • Beşinci tavsiye, beyaz undan ve şekerden yapılan karbonhidratları az miktarda yulaf ve meyve gibi sağlıklı alternatiflerle değiştirmektir.
  • Altıncı öğüt, sadece midenin üçte birini yemektir, Allah’ın duası ve esenliği onun üzerine olsun, Hadis’te bize öğrettiği yemeğin üçte biri ve karbonhidratsız ve düşük kalorili çorba ve salata yemeye başlıyoruz.
  • Yedinci tavsiye, yanma ve tokluk hissini artırmaya yardımcı olduğu için gün boyunca bol miktarda su içmektir.
  • Sekizinci ipucu, zararlı hayvansal yağlar yerine fındık ve balıkta bol miktarda bulunan faydalı yağları ve zeytinyağı gibi faydalı yağları yemektir.
  • Dokuzuncu tavsiye, sadece çorba ve su gibi sınırlı miktarda yiyecek yedikleri diyeti uygulayanlara, sadece yakma oranını artırmaya ve yağ depolamamaya yardımcı olduğu için vücudu teşvik etmeye yardımcı olduğu için bir gün ve aynı zamanda istediğimizi yemeye serbest bir gün ayırmaktır, ancak bu günde bir artış veya fazlalık olmadan ve bu gün yardımcı olur. Diyeti bozmak için.
  • Onuncu ve son tavsiye, yatmadan üç saat önce daha fazla hafif yoğurt ve az yağlı hafif peynir yemektir.

Sally Fouad için yeni program fikri

Gazeteci Sally Fouad tarafından sunulan yeni program fikri, kilolarını korumaya çalışan ve gıdalardaki yüksek kaloriden korkan herkes için bir dizi ipucu etrafında dönüyor; Medya olarak Sally Fouad, öğelerini yoksunluk hissetmeden bütünleşik yemekler sunarak, kilosunu korumak isteyen herkese ve diyetten yoksunluktan muzdarip herkese veya sadece kilo ve çevikliğini artırmadan sürdürmek isteyen herkese kolay ve basit şekillerde tatlılara alternatifler sunuyor.

Ayrıca bakınız: Sally Fouad’ın Hızlı Diyet Tarifleri

Sonunda, bu makalenin hayranlığınızı kazanmasını, ünlü ve sevilen medya hakkında aklınızdaki bazı soruları yanıtladığını ve kilo verme tavsiyeleri hakkındaki bilgilerinize ve ayrıca fazla kilolu olan herkes için önemli tavsiyeleri de eklemesini umuyoruz.