Rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü


2021’in en iyi 3 Rowenta süpürge süpürgesi hakkındaki görüşler

İhtiyaçlarınız için en iyi Rowenta süpürge süpürgesini mi arıyorsunuz?  kadınlar kulübü

Burada, Rowenta süpürge yorumları sizin için en yararlı olanı seçmenize yardımcı olacak ve evinizi daha az çabayla temiz tutabileceğiniz en iyi kullanıcı görüşlerine sahip ve en çok satanlar arasında  yer alan 3 Rowenta elektrikli süpürgesinin pratik bir incelemesini bulacaksınız .

rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü , rowenta silence force , rowenta elektrikli süpürge , rowenta dikey süpürge , rowenta silence , rowenta şarjlı süpürge , rowenta süpürge fiyatları , rowenta sessiz süpürge,

Her model farklı davranır ve büyük veya küçük ölçüde halılar, karmaşık kirler veya evcil hayvanlar, mobilya veya araba ile işlemek için rahattır. Ancak seçiminizi doğru yapmak için en önemli şey , artılarını ve eksilerini bilmenizdir . 

Belki de daha önce başka bir süpürge-süpürge yaptırdınız, bu size iyi bir sonuç vermedi? 

Seçtiğim 3 elektrikli süpürgeden hiçbiri başınıza gelmeyecek. Rowenta, güçlü ve sağlam elektrikli süpürgelerde uzmanlaşmış prestijli bir markadır. Kullanıcıların görüşlerine göre de en iyi 3 modeli seçtim . 

Rowenta elektrikli süpürgenizi bulmaya hazır mısınız? Bunun için gidelim! 

Bu yazıda ne bulacaksınız?

1. Rowenta süpürge elektrikli süpürgeleri incelemeleri 

İşte en iyi 3 Rowenta elektrikli süpürgesinin kapsamlı ama pratik bir incelemesi. Şimdi, ihtiyacınız olan şey için hangisinin en uygun olduğunu bilmek için her modelin incelemesini okumanız ve artılarını ve eksilerini değerlendirmeniz gerekecek.

Rowenta Aşırı Sessizliği

Halı ve evcil hayvanlarla büyük evlerde her türlü zeminin derinlemesine temizliği .

Air Force Extreme Silence elektrikli süpürge , 55 dakikalık özerkliği ve büyük bir evi temizlemeye izin veren çok iyi bir emme kapasitesi ile öne çıkıyor .

İle  en karmaşık kir  ve birlikte  uzun saçlı halı, sen  onları bırakmak ikinci veya üçüncü güç vakum zorunda  kalmadan tamamen temiz  birkaç geçer vermek zorunda . O halde toplayan  hayvan tüyü çok iyi , onlar silindir içinde karışık olsun ve bunu sökmeye ve temizlemek için makas kullanmak zorunda kalacaktır. 

Piller, enerji verimliliği A’ya sahip lityum iyon pillerdir  , hava akışını ve emiş gücünü otonominin sonuna kadar sabit tutarlar  . Şarj süresi 6 saattir.

rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü , rowenta silence force , rowenta elektrikli süpürge , rowenta dikey süpürge , rowenta silence , rowenta şarjlı süpürge , rowenta süpürge fiyatları , rowenta sessiz süpürge,

Delta başlık, temizliği farklı durumlara uyarlamak ve her türlü sert ve yumuşak zemini (mermer, parke, halı, kilim …) süpürmek için bir kıl silindire ve 3 hıza sahiptir .

Buna ek olarak, onun üçgen delta kafası ince, ultra ve torna ve hizmet 180º kadar eğerek için iyi bir kapasite sağlar rahatça vakum köşeleri ve onları taşımak zorunda kalmadan … mobilyaların altında, yatak .

LED ışıkları yok, tüm kiri bulmaya yetecek kadar ışık olduğunda kullanmalısınız .

Depo 0,5 litre büyük değildir, bu nedenle büyük bir eviniz varsa veya eviniz çok kirliyse her temizlikten sonra boşaltmanız gerekecektir. Sessiz hijyenik bir tanktır, böylece kirle temas etmezsiniz ve bir düğmeye basılarak boşaltılır . 

Yalnızca zeminler içindir ve aksesuarı yoktur. Hafif değildir, 3.3 kg ağırlığındadır, ancak sadece topraktan yapıldığı ve ergonomik tutamak , ağırlık çok önemli değil.

Yalnızca HEPA (Yüksek Verimli Partikül Hava) olmayan bir köpük filtreye sahiptir, bu nedenle alerjisi veya astım gibi diğer solunum yolu hastalıkları olan kişiler için en iyi seçenek olmayacaktır . Temizlemesi kolaydır. 

Bu modelin kullanıcılarının görüşlerini öğrenmek istiyorsanız, bu diğer yazıda onlara sahipsiniz  . 

Ana pozitif ve negatifler

Artıları

 • Güç  
 • Özerklik 
 • Sessiz

Eksileri

 • Filtre sistemi
 • Aksesuar yok, sadece zeminler için
 • El tipi bir elektrikli süpürge içermez

Daha yüksek bir fiyatla 65 dakikalık özerkliğe sahip başka bir Air Force Extreme Silence elektrikli süpürgeniz var. 

Ancak maksimum güç ve 75 dakikalık bir menzil istiyorsanız, modeliniz Air Force Extreme Power Pro’dur .

Rowenta 460

Tüm ev, zeminler, tavanlar, mobilyalar, kanepeler ve araba için  rahat, çok yönlü ve manevra kabiliyeti çok yüksek . 

Air Force 460 elektrikli süpürge özellikle çok yönlü olmasıyla öne çıkıyor, 3’ü 1 arada, derin temizlik için elektrikli süpürge , öngörülemeyen ve yüzeysel temizlik için süpürge ve döşemelik mobilyalar ve araba için el tipi elektrikli süpürge .

 Her türlü sert zemin için ve uzun tüylü veya çok kirli olmayan halılar için kullanılan iyi emiş kapasitesi, çünkü bu durumda 1’den fazla geçişe ihtiyacınız olacak veya ikinci gücü koyacaksınız.

Özerklik ilk gücü 20 dakika, 13 dakika ve ikinci 30 dakika el süpürgesi, günlük yüzey temizliği ve ortalama büyüklükteki evleri veya daireleri derinlemesine temizlemek için yeterlidir . 3 saatlik pil şarj süresi, kısa özerkliğini telafi ediyor. 

Motorlu emiş başlığı incedir ve 180 ° ‘lik bir eğimle mobilyaların, yatakların altını … hareket ettirmek zorunda kalmadan emilmesini sağlar  . En gizli kirleri görmek için LED ışıklara  sahiptir .  

Kullanıcıların çoğu  , emiş gücü ve tüy alma özelliği nedeniyle evcil hayvanlarınız varsa bunu önermektedir , ancak döner fırçasında tüylerin dolaştığı ve sık sık temizlenmesi gerektiği konusunda uyarırlar. Döner fırçanın temizlenmesi ve sökülmesi kolaydır, ancak yine de zahmetlidir ve elektrikli süpürgenin etkinliğini sürdürmesi için sık sık yapılmalıdır.

Süpürge süpürgesi olarak ağır değildir (2,8 kg) ve el tipi elektrikli süpürge olarak hafiftir (1,7 kg), bu nedenle çok kullanışlıdır ve yüksek alanları tek kolla zahmetsizce temizlemeye izin verir .  

Tüm yüzeyleri temizlemek ve en zor yerlere ulaşmak için birçok aksesuar getirin . Aksesuarlar, çeşitli yüzeylerin ve kirlerin temizliğini uyarlamak için üç fırça seti , yüksek alanları emmek için Easy Brush , baş delta uygun ve verimli köşeler, oluklar için başlık ve Diş fırçası veya kanepeler için bir kittir .

Düşük tüketimli ve otonominin sonuna kadar hava akışını ve emiş gücünü koruyan A + enerji verimliliği . 

Motor ve tutma yerindeki 0,4 litrelik küçük depo ile ergonomik ve modern tasarım . Her temizlikten sonra depoyu boşaltmanız gerekecek ve yapmak rahat değildir. 

Musluk altında ılık suyla yıkanabilen ve çıkarması kolay köpük filtre. !Göz! Unutmayın kötü kokular önlemek için kullanımından önce de kurumaya bırakın. HEPA değildir, bu nedenle ev alerjenlerinden muzdarip insanlar için en iyisi olmazdı .  

Özellikle gürültüden rahatsızsanız, sessiz olmadığı için bu elektrikli süpürge sizin için en iyisi olmayacaktır.

Aynı daha ucuz modele sahipsiniz, biraz daha az güçlü ve daha az aksesuarla, bu diğer makalede analizini görebilirsiniz .

Ana pozitif ve negatifler

Artıları

 • Çok yönlü, rahat ve manevra kabiliyeti 
 • LED ışıklar 
 • Güç
 • Işık

Eksileri

 • Filtre sistemi 
 • Özerklik 
 • Tank temizliği rahat değil
 • Sessiz değil

Sert zeminli büyük evlerin çok sessiz yüzey ve bakım temizliği .

Air Force Serenity süpürgesi , 6 saatlik yüksek performanslı lityum iyon pilinin ilk şarjından sonra 60 dakikalık pil ömrüne sahiptir . Büyük evlerde ihtiyaç duyulan uzun temizlik seansları için veya çok fazla kirli kir olduğunda yeterlidir .

İki güç seviyesi vardır. İlk seviye tozlu ve tüylü sert zeminlerde çok iyi ve özellikle sessizdir , çocuklarınız uyurken geçebilir. Komplike kir ile ve halı üzerine koymak zorunda olacak Turbo modunu birkaç geçer almak zorunda kalmamak için. 

Sadece zeminler içindir, el tipi elektrikli süpürge veya aksesuarları yoktur.

İnce üçgen kafa, köşeler için ve mobilya ve yatakların altına gizlice girmek için iyidir , altını süpürmek için hareket etmenize gerek kalmaz . Aşırı Sessizliğin aksine, tek geçişte çok kirli köşeleri temizlemek için kafanın ucunda bir emme deliği yoktur. Led ışığı olmadığı için yeterli ışık olduğunda geçmesi uygundur .

En inatçı kirleri çizen ve kaldıran motorlu kıllı bir fırça içerir, böylece süpürülebilir. Bir düğmeye basılarak ve yandan çekilerek kolayca temizlenir. 

rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü , rowenta silence force , rowenta elektrikli süpürge , rowenta dikey süpürge , rowenta silence , rowenta şarjlı süpürge , rowenta süpürge fiyatları , rowenta sessiz süpürge,

HEPA olmadan pratik olarak tüm parçacıkları, hatta en küçüğü bile tutan, kolayca yıkanabilen, yüksek verimli filtrelerden oluşan çift bir sisteme sahiptir. Bu bir olurdu alerjisi olan kişiler için iyi bir seçenek . 

0.6 litrelik tank, büyük bir ev için yeterli . Kaldırmak için bir kol çekilerek temizlenir ve daha sonra kir ile temas etmeden boşaltabilirsiniz. 

3,3 kg ile hafif değildir, ancak sadece zeminler için olduğu ve taşınmasına yardımcı olan ergonomik bir tutacağı olduğu için ağırlık çok da önemli değildir.

Daha pahalı bir modeliniz var ama 70 dakikalık otonomi ve burada görebileceğiniz LED ışıklarla .

Ana pozitif ve negatifler

Artıları

 • Filtre sistemi 
 • Çok sessiz
 • Özerklik
 • Temizlemesi kolay

Eksileri

 • El tipi elektrikli süpürge içermez
 • Aksesuar yok, sadece zeminler için 

2. Karşılaştırmalı tablo

3 modelden birini seçmeden önce göz önünde bulundurmanız gereken temel özellikleri hızlı bir şekilde görebilmeniz için bu karşılaştırmalı tabloyu hazırladım. 

ResimÜrünÖzellikleriGüçFiltrelenmişÖzerklik FiyatSatın almak
Aşırı SessizliğiSüpürge ve elektrikli süpürge55 dk.Yarım
460Süpürge, elektrikli süpürge ve el20 DakikaYüksek
Air Force SerenitySüpürge ve elektrikli süpürge60 dk.Yarım

Rowenta süpürge elektrikli süpürgelerinin daha geniş bir karşılaştırmasını görmek istiyorsanız bu makaleyi okuyabilirsiniz .

Henüz bir Rowenta’ya karar vermediyseniz veya seçim yapmadan önce diğer seçenekleri keşfetmeyi tercih ediyorsanız, belki de en iyi elektrikli süpürgeler hakkındaki makale  ilginizi çekecektir . 

3. Sonuç

Burada, her modelin hangi kullanıcı ve ne tür bir ev olduğunu bilmek için görüşümüzün bir özetini bulacaksınız. 

Rowenta Aşırı Sessizliği

Air Force Extreme Silence Elektrikli Süpürge , evcil hayvanları, halıları olan ve sadece zemin süpürgesi isteyenler içindir .  

Büyük evlerin derinlemesine temizliği.

Fikrimiz % 88Fiyat kalitesi

Güç 

Özerklik 

Filtrelenmiş  

Temizlemesi kolay

Manevra kabiliyeti

Aksesuarlar

Rowenta 460

Air Force 460 süpürge yeri ve evin geri kalanını (mobilya, koltuklar, kanepeler, döşemeler, …) ve arabayı süpürmek isteyenler içindir . 

Bir İçin bir dairenin derin temizleme veya yüzeysel temizlik orta büyüklükteki evlerin .

Fikrimiz % 93Fiyat kalitesi

Güç 

Özerklik 

Filtrelenmiş  

Temizlemesi kolay

Manevra kabiliyeti

Aksesuarlar

Air Force Serenity elektrikli süpürge , daha büyük evlerin yüzeysel bakım temizliğini isteyenler içindir . 

Evinizde evde alerjenlerden muzdarip biri varsa bu iyi bir seçenek olacaktır .

Fikrimiz % 85Fiyat kalitesi

Güç 

Özerklik 

Filtrelenmiş  

Temizlemesi kolay

Manevra kabiliyeti

Aksesuarlar


Hangi Rowenta elektrikli süpürgesinin sizin için uygun olduğunu zaten biliyor musunuz? 

Aşağıdaki yorumlarda bana söylerseniz çok mutlu olurum. Karar vermen gereken herhangi bir sorunuz varsa bana söyleyin ve size en kısa sürede cevap vereceğime söz veriyorum. 

Makale hakkında ne düşündün?

Yorumlarda bunu iyileştirmem ve sonraki okuyucular için her gün daha faydalı hale getirmem gerektiğini söylerseniz bana yardımcı olur. Düşündüğünüzü yazmak istemiyorsanız, değerlendirmenizi burada bırakın. rowenta süpürge yorumları kadınlar kulübü, , rowenta silence force , rowenta elektrikli süpürge , rowenta dikey süpürge , rowenta silence , rowenta şarjlı süpürge , rowenta süpürge fiyatları , rowenta sessiz süpürge,