Pamuk Prenses tam hikaye Arapça

Pamuk Prenses’in tam Arapça öyküsü, Pamuk Prenses ve Yedi Cücelerin bin dokuz yüz otuz yedi yıldaki öyküsü ve bu öykü, herkesin sevdiği animasyon öykülerinden biri ve bu öyküyü üreten bir kurgu öyküsü, Rock tarafından çıkarılan Walt Disney ailesi ve onu Alman mitine dayandıran Almanca Grimm isimli kardeşler tarafından yazılan bu film, ilk uzun metrajlı animasyon filmidir.Bu uzun metrajlı bir filmdir ve Disney animasyon filmine yakın bir filmdir, iyi seyirler dileriz.

Pamuk Prenses ve Yedi Cücelerin Hikayesi

 • Daha önce bir zaman vardı ve zaman büyük bir kalenin, içinde büyüyen kalenin her zaman büyük bir neşe ve mutluluk içinde olan bir prenses ve bir üvey annesi vardı.Bu karısı prensesden çok değişti çünkü prenses çok güzeldi, gözleri mavi, saçları siyah ve saçları da Uzun.
 • Ve cildi, onunla ne konuşursa konuşsun, prensesin kanaması ve yanakları kırmızı olması ve prensesin çok güzel olması ve bu prensesin Pamuk Prenses’in adını taşıması açısından çok hassastı.
 • Ve Prenses Pamuk Prenses’in babasının karısı çok kötüydü, bu karısı büyücülük ve büyücülük yapardı ve her gün sahip olduğu sihirli aynaların önünde durur ve aynaya, dünyanın en güzel hanımı Yamraiti Yamrayti’ye sorar.
 • Ve o her zaman bunu söyledi, bu yüzden aynalar, dünyadaki en güzel kadın olduğunuzu söylerdi Majesteleri ve bir gün bu bayan aynaya her gün aynı soruyu sorduğunda çok üzücü bir gün geldi, bu yüzden Pamuk Prenses’in en güzel ve harika olduğunu söyleyince aynalar çok şaşırdı. Dünyadaki kadın.
 • O zamandan beri, üvey anne bu güzel kıza çok kızdı ve onu çok kıskandı ve Pamuk Prenses’ten kurtulmayı planladı.
 • Ve sarayda çalışan işçilerden birini getirdi ve bu işçiye onu Pamuk Prenses’ten kurtarması şartıyla çok para verdi ve Pamuk Prenses’i ormandaki kaleden alıp öldürmesini ve onu terk etmesini söyledi.
 • İşçinin Pamuk Prenses’in üvey annesinden aldığı rüşvet neticesinde, işçiye sunduğu bu teklifi kabul etti, çünkü bu teklif onun parayı alması için bir fırsattı.
 • Sonra işçi, onunla bir şeye bakmaya gittiği bahanesiyle onu ormana çekti ve Pamuk Prenses işçiyle birlikte ormana geldiğinde, bu iğrenç eylemi yapacak cesareti olmadığını gördü ve onu ormana bırakıp kaçtı ve ormandaki tek başına bir ağacın yanında bıraktı. Ve üzücü.

Ayrıca izleyin: Bir çocuk için faydalı maceralar hakkında kısa bir hikaye

Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler

 • Sonra gece geldi ve Pamuk Prenses işçinin onu tekrar almak için geri gelmesini bekliyordu ama bu işçi gelmedi.
 • Ve Pamuk Prenses karanlık ormanda tek başına oturdu ve çok ağlayarak ve ağlayarak oturdu ve Pamuk Prenses duyduğu tuhaf seslerden çok korktu ve üzerinde ağlayan gözlerin olduğunu hissetti.
 • Sonunda çok yoruldu ve yorgunluğundan düştü ve altında oturduğu bu ağacın altında uykuya daldı ve Pamuk Prenses korkmuş bir şekilde uykuya daldı.
 • Bu yüzden her seferinde uykusunun zirvesinden kalktı ve çok korktu çünkü uyurken birisinin ona dokunduğunu hissetti.
 • Sabah yükseldi ve Pamuk Prenses uykusundan kalktı ve kuşların şarkı sesini duydu Bu kuşların şarkı sesini duyduğumda hissettiği yoğun korku ortadan kalktı.
 • Ve bir duvar gibi oluşan yoğun ağaçları gördü, bu yüzden Pamuk Prenses bu ağaçların yanında yürümeye başladı ve kendini bilinmeyen ve garip bir kulübenin yanında durana kadar yürümeye başladı ve bu kulübenin küçük bir kapısı, küçük pencereleri ve küçük bir bacası vardı, bu yüzden tüm kulübenin çok küçük olduğunu ve normal boyuttan daha küçük olduğunu gördü Bu kulübe.

Pamuk Prenses ve küçük bir kulübe görüntüsü

 • Böylece Pamuk Prenses kulübeyi açıp girdi ve Pamuk Prenses kulübeye girdikten sonra bu kulübede gördüklerine hayret etti ve bu kulübede dolaşıp mutfağa gidip yedi tabak ve yedi küçük kaşık gören insanlara da hayret etti.
 • Ve Pamuk Prenses yukarı çıktı ve Prenses Pamuk Prenses bir yatak odası gördü ve bu odada yedi temiz aile var, bu yüzden Pamuk Prenses kalktı ve mutfağa geri döndü.Kendi kendine bir fikir geldi ve eve geldiklerinde yiyecek bir şeyler hazırlayacağım dedi.
 • Tabii ki bu yemekten mutlu ve mutlu olacaklar ve gün batımı geldiğinde yedi genç adam bu kulübeye döndüler ve kapıyı açtıklarında yemek masasında sıcak çorbalı bir tencere bulduklarında hayrete düştüler.
 • Yukarı çıktıklarında Pamuk Prenses’in yedi yataktan birinde uyuduğunu gördüler.

Ayrıca izleyin: Ay ve uzay hakkında kısa bir peri masalı

Pamuk Prenses hikayesini Yedi Cüceye anlatıyor

 • Yedi cüceden biri yanına geldi ve hoş bir şekilde sordu kızım, sen kimsin? Böylece Pamuk Prenses uykusundan kalktı ve ağlayarak onlara üzücü hikayesini anlattı ve hikayesini duyduklarında da ağladılar ve sonra o cücelerden biri neden bizimle burada kalmıyorsun dedi.
 • Ve cücelerin geri kalanı, bu kızın yanlarında olduğu için bundan çok memnundu, bu yüzden ona endişelenmemeni söylediler çünkü bizimle güven ve huzur içinde kalacaksınız ve babanızın karısı için endişelenmeyin, çünkü bugünden itibaren aklımızı sizden alacağız ve sizinle ilgileneceğiz.
 • Bu yüzden Pamuk Prenses onu kabul ettiği için çok mutluydu ve elbette kabul etti, çünkü önünde bundan başka bir çözüm yok ve ertesi sabah Yedi Cüceler işlerine gidip hiçbir yabancıya kapıyı asla açmamasını söylediler ve bu sırada kötü üvey annenin tuttuğu işçi gidip ayağa kalktı. Karına Pamuk Prensesinden bir şey teklif et ki ödülü alabilsin.
 • Böylece üvey anne aynaya giderek aynı soruyu sordu: Dünyanın en güzel kadını kimdir ve cevapladı, “Pamuk Prenses, ormandaki yedi cüceyle küçük bir kulübede yaşarken dünyadaki en güzel ve en harika insan ve tabii ki üvey anne çok kızdığını ve kendi kendine dediğini ” Pamuk Prenses ölecekti.
 • Ve kendi kendine dedi ki, Pamuk Prenses’i öldüren benim ve çoktan yaşlı bir kadın kılığına girip içine çok sayıda elma içeren bir sepete zehirli bir elma koydu ve ormana doğru aceleyle gitti ve yedi cücenin işe gittiği ve Pamuk Prenses olduğu doğrulanana kadar onu izlemek için kulübeye gitti. Mutfakta karısı kapıyı çaldı ve Pamuk Prenses kapıda kimin olduğunu görmeye gitti.
 • Ve yedi cücenin ona kapıyı kimseye açmamasını söylediğini, ama kötü üvey annenin ona bir elma hediye ettiğinde onu kandırdığını ve bu elma zehirlendiğini ve yediğinde zehrin ciddiyetinden hızla yere düştüğünü ve yedi cücenin işlerinden gelip bu şekilde bulduğunu ve oturup ağlayarak oturduğunu hatırladı. Cam bir tabutta.
 • Prens onu ormanda dolaşırken gördü ve onu görünce yedi cüceler prensin üzerindeki korumasını kesti, bu yüzden prens elini öptü ve işte sürpriz oldu uykusunu geçip prens onunla evlenmek istedi ve kabul etti ve prenses büyük bir şatoda yaşadı ama kulübeyi ve yedi cüceyi unutmadı ve arkadaşlarını ziyaret edecekti. Her hafta yazlık.