Ölçümlerle Chorizo ​​ev planları

İçeride inşa etme zorluğu yaşayanların çoğu dar ve uzun zeminleronlar için bugün paylaşmaya karar verdik ölçülerle chorizo ​​ev planları.

Bu tür tasarımlar, sahipleri için en uygun olanlardır. birkaç metre cepheli araziinşa edileceği arsanın özelliklerine göre evlerinin ortamlarını en iyi şekilde dağıtmaya çalışan kişiler.

Kuşkusuz bu chorizo ​​planlarının en ilginç yanı kapladıkları az yer kaplamasıdır, çünkü burada 5 ila 6 m genişliğinde evler görüyoruz.

Arazinin uzunluğuna bağlı olarak, az veya çok odalı bir ev inşa edebiliriz, bu nedenle burada farklı özelliklere sahip üç tasarıma yaklaşıyoruz.

ev-planları-chorizo

İlki, oturma odası, yemek odası, mutfak ve çamaşır odasına ek olarak iki banyo, iki tam yatak odası ve bir açık garaj ile donatılacak.

tedbirlerle-chorizo-ev-planları
İkinci chorizo ​​ev modelinde üç yatak odası, tam bir banyo, ek bir yarım banyo, küçük bir çamaşır odası, oturma odası, yemek odası, mutfak ve bir giriş holü olacak.

ev-chorizo-mimari
Son iken chorizo ​​ev tasarımı Yatak odası, banyosu ve açık oturma odası-yemek odası-mutfağı ile 5 m genişliğinde küçük bir daire olması nedeniyle inşaat bütçesi çok kısıtlı olanlar için en uygun olanıdır.

Sizin için düşünmeniz için değerli fikirler sağlayan ölçümlere sahip bu üç chorizo ​​ev tasarımını sabırsızlıkla bekliyoruz.