Modern evlerin kaldırım ve girişlerinin fotoğraflarını görün

kaldırım Evimizin dış cephesinin çok önemli bir parçası olup, evimizin bu sektörü için kullanabileceğimiz birçok malzeme bulunmaktadır.

Bu yüzden bugün size bunları görmenizi öneriyoruz modern evlerin kaldırımlarının ve girişlerinin fotoğrafları Böylece, sizi tatmin ettiyse daha sonra evde uygulayabileceğiniz bazı iyi fikirleri alabilirsiniz.

İster geniş bir ön bahçeniz olsun, ister ana girişin sadece birkaç metre önünde, sizi kapıya yaklaştıran bir kaldırım veya patika yapımı neredeyse vazgeçilmez bir seçenektir, çim olduğunda ayaklarınızı kirletmenizi önleyecektir. ıslak veya yağmur bittiğinde.

evin kaldırımları girişleri

Burası hem kuru hem de ıslakken kullanacağınız bir yer olduğu için kaymayı önleyen malzeme kullanmak oldukça önemlidir, bu kayma nedeniyle olası kazaların önüne geçecektir.

Birleştirme şekiller ve boyut Büyüleyici ve benzersiz bir kaldırıma yol açabilir, bu nedenle bazen farklı ton ve boyutlardaki parçalar aynı malzeme içinde birleştirilerek bunun gibi sonuçlar elde edilir.

evlerin-kaldırımları-fotoğrafları

modern evlerin kaldırımları ve girişleri-fotoğrafları

modern evlerin kaldırımları ve girişleri

modern evlerin kaldırım ve girişlerinin fotoğrafları

Aksine, biraz daha modern ve minimalist bir görünüm istiyorsanız, simetrik gri kaldırımtaş temelli etli bir bahçe ile çevrilidir.

kaldırım-dış-görüntüleri
kavisli kaldırım şekilleri Manzaranın tadını çıkarmak için güzel bir bahçe setini de içeren bu tasarımda gördüğümüz gibi, ana girişin rahat ve özel bir şekilde çerçevelenmesine izin verdikleri için de çok ilginçler.

evler-için-kaldırım-tasarımları

Eviniz ona eşlik ederse, bir bina inşa etmeyi düşünebilirsiniz. düzensiz yolAna girişe çıkan yarım daire biçimli bir merdivenle. Burada ayrıca mavi ve pişmiş toprak tonlarında taş üzerine yapılan çizim de vurgulanmaktadır.

evlerin ön cepheleri için kaldırımlar
garajın girişinde kaldırım Aynı zamanda önemlidir, burada malzeme sahip olacağı yoğun trafiğe dayanacak kadar güçlü olmalıdır. Kullanımının rahat ve kolay olması için kaldırımın yeterince geniş olması önemlidir. Aşağıda bazı örnekleri görebilirsiniz.

araba girişleri için kaldırımlar

modern evlerin ön cepheleri için kaldırımlar

evlerin kaldırımları
Bu, daha sonra kaldırımın geri kalanıyla uyumlu olarak gri çakıl taşlarıyla doldurulmuş hafif bir ayrım ile şantiyede inşa edildiği modern ve minimalist bir kaldırımın bir başka güzel örneğidir. Bu tür bir kaldırım, bu evin sahip olduğu gibi modern bir girişe çok yakışıyor.

minimalist evlerin kaldırımları
Elbette, klasik ve eski stili takdir edenler için, Arnavut kaldırımlı bir kaldırım inşa etmeyi düşünmek mükemmel bir seçenek olabilir, çünkü size birçok kişinin evinin ön cephesinde aradığı klasik ve rustik stili verecektir.

Arnavut kaldırımlı kaldırımlar

Ve böylece yolculuğumuzu bunlarla sonlandırıyor modern evler için kaldırım ve giriş modelleri, umarız size dikkate almanız için ilginç seçenekler sunmuşuzdur.