Mısır’daki Pestisitler | Kültürel bilgiler

Tahtakuruları, çok sayıda ev, otel ve restorana yayılan en zararlı böceklerden biridir ve açıkça iğrenç oldukları için genel olarak sinir bozucu böceklerdir ve maalesef çoğu kimyasal pestisitlere direnmek için büyük yeteneklere sahip oldukları için mücadele edilmesi ve ortadan kaldırılması zor olan en zor böceklerden biridir. Böylelikle Mısır’daki pestisitlerle ilgili bir sonraki konumuzda birlikte öğreneceğiz, bu yüzden tüm bunların ayrıntılarını ve daha fazlasını seçkin sitemizde her zaman kültürel bilgilerde bizimle takip edin.

Proof tomurcuk böcek spreyi

Bu neem ağaçlarından elde edilen neem yağından elde edildiği için doğal olarak tahtakurularından kurtulmada büyük rolü olan ve çok güçlü ve göz alıcı bir kokuya sahip biyolojik bir pestisittir.Çevre Koruma Ajansı tarafından onaylandığı için doğal bir insektisittir, bu nedenle neem yağı içerir. Aktif içeriği yaklaşık% 5.5’tir.

Açık ve harika bir çevre dostudur, herhangi bir sorun veya endişe duymadan evinizin her yerinde kullanabileceğiniz için toksik olmayan bir bitki spreyi, çevre dostu olmasına rağmen, güçlü kokusundan dolayı düzgün nefes alabilmek için koruyucu maske takılması gerekir. Yer, ailenin ve çocukların bir bütün olarak düzgün bir şekilde nefes alabileceği iyi havalandırılmıştır.

Ayrıca bkz: Hatalar Hakkında Korkunç Bilgiler

Faydaları

 • Bu kovucu, kumaşlarda, tekstilde, mobilyalarda ve kilimlerde bulunan toz akarlarını ortadan kaldırabilir.
 • Tahtakuruları ve yumurtalarını onlarla temas ettikleri anda öldürür.
 • Etkisi ilk kullanımdan sonra yaklaşık üç hafta sürer.

Harris en sert yatak böcek öldürücü

 • Özellikle böcekler için dünyanın en önemli böcek ilaçlarından biri haline getiren kokusuz bir formüldür.Özellikle havalandırması zayıf olan odalar için çok iyidir, çünkü böcekleri temas ettikleri anda öldürürler ve kullanım süresi yaklaşık 16 haftaya kadar uzar. .
 • Çevre Koruma Ajansı’na bir arkadaşı olarak kayıtlı olduğu için çok güvenli bir ilaçtır.Evlerde kullanılmasının insan sağlığına hiçbir zararı yoktur ve evcil hayvan varlığında kullanıma uygun olduğu için hiçbir zararı yoktur.
 • Döşemelerde, halılarda, kilimlerde ve döşemeli her türlü kumaş üzerinde, bunlara zarar vermediği veya olumsuz etkilemediği için zarar görmemesi ve zarar vermemesi nedeniyle anında böcek öldürücü adı taşıdığı için tedavi amaçlı kullanımının yanı sıra koruma şeklinde de kullanılabilir.

Bu nasıl kullanılır

 • 1 galon ebadında geldikleri ve büyük boy kaplar oldukları için oldukça ekonomik ambalajlardır.
 • En iyi ve en hızlı sonucu alabilmek için günlük ve düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz.
 • İçeriği küçük, derin bir kaba dökeceğiz.
 • Böceklerin bulunduğu yerlere, en fazla sayıda ve sayıda böceği çekmek için geniş çapta dağılmıştır.

Eko savunma pestisiti

Her türlü tahtakurularından kurtulmak için püskürtüldüğünden tahtakuruları ortadan kaldırmak için ve bulundukları her yerde, evin çeşitli yerlerine sorunsuzca yerleştirilip kullanılabildiğinden çok güvenli bir kovucudur.

Amerika’da yapıldığı için çocuk odalarında veya evcil hayvanların varlığında kullanılabilir ve organik ve tamamen toksik olmayan içerikler olduğu için çok güvenli olan bir grup doğal içerikten oluşur.

Ayrıca bakınız: Ev Hatalarıyla Mücadele

Avantajları

 • Her türlü tahtakuruları yok etmede çok etkili olduğu için nimfleri ve yumurtaları da hızlı bir şekilde ortadan kaldırdığı için hızlı ve anında sonuç veren bir iticidir.
 • Ayrıca toz akarlarını, bitleri ve diğer böcekleri kolayca öldürebildiği için öldürmede etkilidir.
 • Bu tür pestisit püskürtülmesini kullanırken, birkaç gün evinizden çıkmanıza veya koku bitene kadar uzaklaşmanıza gerek kalmayacaktır, bu nedenle kokusu hakkında hiçbir dumanı, hatta zehirli gazlar içermediği için insan sağlığı açısından hiçbir endişe yoktur.
 • Ciltte tahrişe neden olmaz ve kumaşlara, döşemelere, halılara ve kumaşlara zarar vermez.

Eko akıncı

Böcekleri, özellikle de yatak böceklerini yaklaşık% 100 oranında öldürmeyi garanti eden en önemli pestisitlerden biridir ve bu, fiyat bakımından en harika ve en güçlü pestisitlerden biri olduğu ve böcekleri çok etkili bir şekilde öldürebildiği için bu alandaki en önemli dergilerden biri olan American Journal of Entomology, ESA’ya dayanmaktadır.

Rutgers Üniversitesi tarafından tamamen bir grup doğal bileşenden yapıldığı için üretilen en önemli ve en iyi böcek öldürücülerden biridir ve tamamen toksik değildir ve bu böcekle doğrudan temas halinde öldürebilir.

Avantajları

 • Odaya veya püskürtüldüğü yere püskürtüldüğünde hızlı ve net bir şekilde kaybolan kafur ağacı ve sedir kokusundan oluşan doğal aromatik bir kokuya sahiptir.
 • Böcekler onun tarafından kolayca ve ilk kullanımdan sonra tam iki hafta boyunca öldürülür.
 • Tüm ve çeşitli böcek türlerine ve diğer böceklere karşı oldukça etkilidir.
 • Zararlı veya toksik kimyasallar içermez ve% 100 doğaldır.
 • Çocukların ve evcil hayvanların varlığında, uygulandıktan ve püskürtüldükten sonra hiçbir yere gitmeye gerek kalmadan rahatlıkla kullanılabilir.
 • İltihaplanma ve kaşıntıya neden olmadığı için deri ile temas edebileceği gibi herhangi bir hasara ve hasara neden olmadığından döşemelik, halı ve kumaşlarda da kullanılabilir.
 • Piyasada tek galonluk, yani 4 litrelik, geniş ve geniş alanlara sahip yerleri tedavi eden farklı ebatlı ambalajlar şeklinde bulunmakta olup, kullanım oranına göre püskürtmek için küçük şişelere tekrar yerleştirilerek küçük yerlerde kullanılabilir.
 • Ayrıca, 16 ons, yaklaşık yarım litre olan ve aralıklarda ve duvarlar ve zeminler arasında bir sprey veya sprey olarak kullanıma çok uygun bir sprey şişesi şeklinde gelir.
 • Herhangi bir zararlı kimyasal bileşen ve hatta toksik madde içermeyen yaklaşık% 2 sodyum lauril sülfat ile yaklaşık% 1 geraniol ile% 1 pirinç özü içerdiğinden, bileşimindeki bir grup doğal ve etkili bileşenlere dayanmaktadır.

Ayrıca izleyin: Yatak hatalarının nedenleri evde ortaya çıkıyor

Mısır’da böcek ilaçları ile ilgili konuşmamızın sonunda, her türden tahtakuruları ortadan kaldırmak için son derece etkili ve net olan en iyi, en güçlü ve en hızlı pestisit grubunu sizlere sunduk, çünkü bu pestisitler, hepsi gibi insan sağlığına zarar vermeden böceklerin yok edilmesinde önemli bir rol oynadığından, yumurta ve nimfleri de ortadan kaldırıyoruz Bir grup doğal içerikten oluşur, bu yüzden bu konudan çok yararlandığınızı ve iyi olduğunuz sürece açıkça görüldüğünü umuyoruz.