Minimalist çift kişilik yatak odalarının dekorasyonu

Günümüzde minimalist tarz birçok parçada mevcuttur ve dekoratörlerin favorilerinden biridir. Çünkü nasıl kullanılacağını biliyorsanız çok zarif, çok yönlü ve rahattır. Açıktır ki, anlatılacak çok şey veren bu modernist tarzın özü basitliktir. Ve tabii ki yatak odası kadar samimi bir odada kullanmak, verebileceğiniz en iyi kararlardan biridir.

Daha sonra, bu stili kullanırken göz önünde bulundurmanız gereken birkaç temel husus hakkında konuşacağız. O mekanda çok zaman geçirdiğinizi ve güzel bir dekorasyona sahip olduğunuzu hatırlamak bir zevktir.

minimalist-odalar-for-couples-4

minimalist-odalar-için-çiftler-5

çiftler için minimalist odalar

Resim-128

minimalist-oda-içinde-blango

minimalist-odalar-için-çiftler-2

çiftler için minimalist odalar

minimalist-odalar-için-çiftler-3

Renkler

Bunlar onlar herhangi bir minimalist dekorasyonun kahramanlarıdır, çünkü tüm renkler bu stile uymuyor. Genelde beyaz, siyah, gri veya bej gibi nötr renkler kullanılır. Ancak dekorasyon yapılırken ahşap tonları ve malzemenin kendisi de çok kullanılır.

çift ​​için minimalist oda

oda çifti

minimalist-bej-odalar

minimalist-beyaz-odalar

minimalist-beyaz-odalar

bitki ile oda

Temel olarak bu gölgeler, tüm mekanın temiz ve düzgün bir görüntüsünü verir. Bu trendi takip etmek istediğinizde çok aranan o basit dokunuşu vermenin yanı sıra.

Kilim

İyi bir halı, her yere her zaman daha fazla karmaşıklık sağlar ve çok daha geniş görünmesini sağlar. Minimalizmin belirlediği bazı kurallar, halı ne kadar büyükse o kadar iyidir. Bununla birlikte, göz alıcı desenlerden veya uyumsuz hale gelebilecek aşırı renkli tasarımlardan kaçınmalısınız.

minimalist-evlilik-yatak odası-dekorasyonu

minimalist-evlilik-oda-dekorasyonu

düğün-yatak odası-dekorasyonu

minimalist-çift kişilik yatak odaları

Genel olarak halı, sade, zarif ve odaya uyan nötr bir renktedir.

Aygıtlar

Bugün hepimiz çeşitli elektronik ekipman ve cihazların sevgilisiyiz. Açıkçası teknoloji, aynı zamanda odalarımızda ve yatak odalarımızda da devrim yarattı. Diğerlerinin yanı sıra özellikle televizyonlara, oynatıcılara, kod çözücülere, konsollara atıfta bulunuyoruz. Bunların çoğunu odamızda kullanıyoruz ve bu kötü bir şey değil.

tuğla-çift yatak odası-dekorasyon

dekorasyon-çift-yatak odası-ahşap

minimalist-evlilik-yatak odası-dekorasyonu

minimalist yatak odası dekorasyonu

geniş çift kişilik oda dekorasyonu

Ancak aşırı bir organizasyon sürdürmemiz gerekiyorsa, bunların yatak odasının basit tarzıyla çakışmaması için. Bu nedenle, onları gizlemeye veya kesin bir sırayla açığa çıkarmaya çalışmak idealdir.

aydınlatma

Bu, çift kişilik yatak odamızda kullanmaya karar verdiğimiz renk ile el ele giden bir özelliktir. Çünkü onlarla oynayarak daha parlak, daha sıcak veya daha sıcak ortamlar yaratabilirsiniz.

çift ​​kişilik yatak odası dekorasyonu

dekorasyon-küçük-çift-yatak odası

dekorasyon-çift-yatak odası-ahşap-zemin

dekorasyon-çift-yatak odası-ahşap-zemin

dekorasyon-çift-yatak odası-pencereler

düğün-yatak odası-dekorasyonu

dekorasyon-çift yatak odası-ahşap

Genellikle en çok kullanılan doğal aydınlatma yatak odasına büyük pencereler yerleştirilerek elde edilir. Açıkçası, geceleri yapay aydınlatma idealdir. Ve onu nasıl kullandığınıza bağlı olarak modern ve fütüristik bir ortam yaratabilirsiniz. Ama her zaman bu akımın zarafetini ve sadeliğini korumak.

Mobilya

Son olarak, bulmanız gereken çok önemli bir unsur olan mobilyalarımız var. Gibi, odayı mobilya ve tabaklarla doyuramazsınız bu sadece yatak odasının işlevselliğini engellemektedir. Bu nedenle temel mobilyaların kullanılmasını tavsiye ediyoruz. Hangisi basit bir görünüm sunmalıdır ve bu, mekanın tüm unsurları ile anlaşılabilir.

yatak odası-çift

yatak odasında geniş pencere

Resim-128

minimalist-modern-yatak odası

Minimalist tarz oldukça devrimcidir, çünkü eksantrikliğin ana karakter olduğu zamanlardan geliyoruz. Ancak bu trendle süslemenin getirdiği zarafetin harika olduğu açık. Ayrıca kullanıldığı ortamlarda eşsiz bir uyum sağlar. Ve bunu evlilik yatak odanızda yaparsanız, bu duygunun hiçbir karşılaştırması olmayacaktır.