Metrekare ölçülerine sahip 2 yatak odalı ekonomik ev planları

Yapıda giderek artan bir eğilim var küçük ve ucuz evler. Temel olarak, mümkün olan en küçük alana gerektiği kadar çok şey ve işlevi dahil etmenin bir yolunu bulmakla ilgilidir. Şüphesiz çok ilham verici olabilecek ev tasarımları var ve amacımız onları hepinizin kullanımına sunmak ve bu yüzden sizi bu ikisini tanımaya davet ediyoruz. iki yatak odalı ekonomik ev planları ve metre cinsinden ölçüleri.

Yeni evler hakkında çok sık sorulan bir soru, tasarımın en başından itibaren içlerindeki yaşam alanını nasıl dağıtacağımızdır.

Neden bahsettiğimizi örneklemek için sizi arka tarafta iki tam oda ile donatılmış bu ilk tasarıma detaylı bir şekilde bakmaya davet ediyoruz.

Metrekare ölçüleriyle 2 yatak odalı ekonomik evler

Bu ev ekonomiktir çünkü tamamlanması çok basittir, pahalı malzemeler kullanılmamıştır, aksesuar olabilecek her türlü elemanın yerleştirilmesi ortadan kaldırılarak meşhur masraflar yapılmamıştır.

Kırma çatılı basit beyaz bir cepheyi ve altından geçen taş benzeri giydirmeyi böyle görüyoruz, bu sadece estetik bir işleve sahip olmakla kalmıyor, aynı zamanda genellikle kirli olan cephe sektörünü de koruyor. daha fazla kolaylık. Bu tip bir kaplama kullanarak, tamamlandıktan kısa bir süre sonra bakıma ihtiyaç duymadan cephenin daha uzun süre durumunu korumasını sağlıyoruz.

Metrekare ölçüleriyle 2 yatak odalı ekonomik ev planları

Uçağı gözlemlerken bunun bir iki yatak odalı ev, eksiksiz bir banyo, ayrı bir salon, resmi yemek odası ve oturma odasının bulunduğu açık tarz bir oda ve her gün için bir masa içeren ayrı bir mutfak.

Bu, uygun fiyatlı iki yatak odalı bir ev ararken karşılaştırabileceğimiz birçok örnekten biridir.

Biraz daha küçük ama aynı derecede işlevsel bir tasarım istiyorsanız, bunu öneriyoruz üçgen çatılı model ev.

Metrekare ölçüleriyle 2 yatak odalı ekonomik evler
Bu evin dış cephesi de çok basittir, dış duvarlarında ince sıvalar vardır, çatılı çatıları mat pişmiş toprak kiremitlerle kaplanmıştır; evin alt şeridinde beş sıra açık tuğla görüyoruz, bu da ilk tasarımda kullanılan kaplamayla aynı işlevi yerine getiriyor, alt kısmını su sıçramalarından ve lekelerden koruyor.

Bu tasarımda evin dağılımı biraz daha dikdörtgendir, sağ taraf yatak odası, orta alan ana giriş ve banyoyu içerirken, sol taraf mutfak, yemek odası ve oturma odası için ayrılmıştır. . Ev sahiplerinin tercihlerine göre çeşitli şekillerde kullanılabilen yan pergolalar bu evin güzel bir ekidir.

Metrekare ölçüleriyle 2 yatak odalı ekonomik ev planları
Ekonomik iki yatak odalı evlerin daha fazla planını öğrenmek istiyorsanız, bu videoyu izlemenizi öneririz.

https://www.youtube.com/watch?v=UHR426vGy5I

Aynı şekilde iki yatak odalı evlerin daha fazla tasarımını bu bağlantıyı ziyaret ederek öğrenebilirsiniz. Bizi düzenli olarak ziyaret etmenin yanı sıra burada anlatılan özelliklere sahip yeni tasarımları paylaşmaya devam edeceğiz.