Lake dolap boyama

Lake Mutfak dolaplarının boyanması ile ilgili tüm sorularınız cevaplandı

  • 1. Sahibi dolaplarımı boyamama izin verecek mi?
  • 2. Kendim mi yapmalıyım yoksa birini işe mi almalıyım?
  • 3. Lake Dolaplara püskürtmek veya bir fırça ile boyamak daha mı iyidir?
  • 4. Çerçeveden kapıları gerçekten çıkarmalı mıyım?
  • 5. Astardan önce zımparalamam gerekir mi?
  • 6. En iyi boya türü nedir?
  • Mutfak dolapları için boya hakkında daha fazla bilgi
  • 7. Boyalı dolaplar ne kadar süreyle iyi görünecek?
lake dolap boyama , lake mutfak dolabı boyama , lake dolap boyası , lake mobilya boyama , lake mutfak dolabı boyama , beyaz lake boya , akrilik lake boya , lake masa boyama , mdf üzeri lake boya , lake mobilya boyanır mı,

Mutfak dolaplarını boyamak büyük bir görevdir (küçük bir mutfağınız olsa bile!), Bu nedenle süreçle ilgili birçok sorunuz olması mantıklıdır. Burada en acil soruları cevaplamaya çalışıyoruz. lake dolap boyama

Adım adım kılavuz: Mutfak dolaplarınızı, mağazalarının size benzemesi için nasıl boyarsınız?

1. Sahibi dolaplarımı boyamama izin verecek mi?

Abilir! Gerçekten dolaplarınızın kaç yaşında olduğuna bağlı. Birkaç düzine emlakçı ile röportaj yaptık ve çoğu, dolaplar güncel olmadığı sürece fikirle tamamlandı. Yararlı Rab zararlı! Ayrıca, onları size yeşil ışık yakmaya ikna etmeye nasıl yardımcı olabileceğimiz konusunda da bazı tavsiyeler aldık.

Okumaya devam edin : Gerçekten Eski Kiralık Mutfak Dolaplarına Takılıp Kaldınız mı? Bir gümüş astar var.

2. Kendim mi yapmalıyım yoksa birini işe mi almalıyım?

Bu gerçekten talimatlarınızın ne kadar ayrıntılı olduğuna ve projeye ne kadar zaman ayırmanız gerektiğine bağlıdır. Gerçek tartışma: Zaman alan bir iş ve birçok hazırlık çalışması. Bir meydan okuma istiyorsanız, kesinlikle yapın. Soruna biraz para atmayı tercih ederseniz, ne kadara mal olacağını tahmin etmenize yardımcı olabiliriz.

Daha fazlası : İşte mutfak dolaplarını boyamanın (ve başka biri tarafından boyamanın) maliyeti

3. Dolaplara püskürtmek veya bir fırça ile boyamak daha mı iyidir?

Team Paint’e karşı Team Paint’te farklı kişiler bulacaksınız. Michigan merkezli Swatchoot’tan Chris ve Lexie Dowding’e sorduk (işi nasıl doğru yapacağımızı bize gösteren karı koca ekibi) ve onlar her zaman fırça ve rulo ile resim yapmayı tavsiye ediyorlardı. Birincisi, püskürtücü, kiralamanız, satın almanız veya ödünç almanız gereken fazladan bir ekipmandır. Ayrıca, püskürtücünün yapışkan bir karmaşa olmadan nasıl kullanılacağını ve ayarlanacağını öğrenmek de zordur. Ve Chris, boya püskürttüğünüzde genellikle boyanın bozulduğunu söylüyor.

4. Çerçeveden kapıları gerçekten çıkarmalı mıyım?

Evet gerçekten. Evet öylesin. Kapılar hala çerçevelerin üzerindeyse veya çekmece yüzeyleri hala çekmecelerdeyse, tahtaya her santim vuramazsınız. Ayrıca menteşelerin boyanması riskini de taşır ve bu zamanla sorunlara yol açabilir. Sadece kapıları ve merdivenlerin cephelerini kaldırmanız değil, aynı zamanda neler olup bittiğini de takip etmeniz gerekiyor.

sipremiumseoul.com

Bkz Neden : Sizin Boyama Mutfak Dolapları En Önemli Adım

5. Astardan önce zımparalamam gerekir mi?

Her ikisi de! Bu, çizim hakkında bildiğinizi düşündüğünüz her şeyle çatışabilir, bu yüzden dinleyin. Chris, “Ahşaba zımparalamayla ilgili sorun, nemin ahşabın içine veya dışına sızma potansiyeli yaratmasıdır” diyor. Nem ve ahşap kötü bir kombinasyon olabilir. Açıkçası, mutfakta, örneğin bir gardırop boyamak isteyebileceğiniz yatak odasından çok fazla nem var (buhar! Dökülmeler! Lekeler!). Bunun yerine, Chris ve Lexi, yapıştırıcı görevi gören sert, reçine bazlı bir astar kullanıyor ve ardından boyanın yapışabileceği bir yüzey oluşturmak için astardan sonra zımparaladılar.

Daha fazlası : Mutfak dolaplarınızı açmadan önce yapmanız gerekmeyen şaşırtıcı bir şey

6. En iyi boya türü nedir?

En küçük nalbur dükkanındaki boya koridorunda yürüyün ve seçeneklerin sayısı çok fazladır. Bu işe gelince, birkaç profesyonel tarafından yemin edilebilir: Benjamin Moore Advance. Başka bir iyi seçenek mi? Kireçli boya.

Mutfak dolapları için boya hakkında daha fazla bilgi

  • Mutfak dolaplarını boyamak için en iyi boya türü
  • Tüm mutfağımı boya tebeşiriyle boyadım

7. Boyalı dolaplar ne kadar süreyle iyi görünecek?

Anladık! Tüm süreçten geçecekseniz (veya başka birine ödeme yapacaksanız), zamanla durmasını istersiniz. Olur – özellikle de birkaç şeyi aklınızda tutarsanız.

Devamını Oku : Boyalı Mutfak Dolaplarını Vurgulamanın 3 Yolu, Bilen blogculara göre

Başka sorunuz var mı? Onları yorumlarda bırakın, biz de bazı cevaplar almaya çalışa lake dolap boyama , lake mutfak dolabı boyama , lake dolap boyası , lake mobilya boyama , lake mutfak dolabı boyama , beyaz lake boya , akrilik lake boya , lake masa boyama , mdf üzeri lake boya , lake mobilya boyanır mı,