Küçük tek odalı evlerin modelleri

Tek katlı ev , tek katlı ev modelleri , iki katlı ev modelleri , tek kat villa , tek katli villa , tek odalı ev , tek katlı villa modelleri , ev modelleri tek katlı , tek katlı ev çatı modelleri , tek katlı müstakil ev modelleri , iki katlı dubleks ev modelleri , toskana vadisi tek katli villa , tek katlı satılık villa,

Göreceli sıklıkta e-postalar alıyoruz ve ayrıca bizden talep eden okuyucularımızdan yorumlar alıyoruz. tek odalı küçük ev modelleriÇünkü merdivenler birçok insan için zorlayıcı olabilir ve bazen yeterince sahip olmadığımız yeri kaplarlar.

Bu yüzden bunları toplamaya karar verdik tek odalı ev modelleri Böylece tek katlı ve kapalı alanı azaltılmış konut arayanlar için bazı alternatifleri karşılaştırabilirler.

Eğimli arazi için küçük tek odalı ev

küçük tek odalı evler

Idaho’daki Pend Oreille Gölü kıyısında yer alan, oldukça modern bir yapıya sahip bu ahşap çerçeveli kabin, harika bir ziyaret.
Bu ev, kalifiye personelin inşa etmesi için şantiyeye gönderilen kesilmiş parçalardan oluşan bir kit ile inşa edilmiştir.

tek odalı küçük evler modelleri
Bu kabinin toplam alanı 51 m² olup, köşegen pencereler sayesinde çok daha büyük kabul edilebilecek alan çok daha büyük görünmektedir.
Plandan bir yatak odası, bir oturma-yemek odası, bir mutfak, eksiksiz bir banyo ve gardıroplu bir girişi olan bir ev olduğunu görüyoruz.

küçük-1 odalı evler

stüdyo güzel

stüdyo içi
Kompakt tasarımına rağmen, bu kabin çok fazla iç alan sunar, böylece kısa bir tekerlekli sandalyeli kişi tarafından sorunsuz bir şekilde kullanılabilir, çünkü kapılar geniş ve aşılması gereken eşikleri yoktur. Yerden tasarruf sağlarken sürgülü kapıların kullanımı çok kolaydır. Ve tabi ki göl kıyısına inşa edilen bu şirin kabinin sahip olduğu enfes iç dekorasyonunu da unutamayız.

Ekonomik çevrenin evi

Herhangi bir araziye uyum sağlayan bir tasarım arıyorsanız, bu tek odalı küçük ev tasarımı sizin için en uygun olanı olabilir.
Önceden paylaşılan düzene benzer kapalı bir alana sahip olan bu basit kır evi, dış görünüşünün ortaya çıkardığı kadar küçük değil.

ev-stüdyo

dış ev stüdyosu
Ortak kullanım alanları dinlenme alanı ile iletişim kuruyor ancak doğru tasarlandığından iç mekanın en konforlu ve işlevsel olduğunu görüyoruz.
Bunu sadece uçağı gözlemleyerek değil, iç görüntüleriyle anlayabiliriz.

tek odalı küçük evlerin modelleri
Ayrıca, bu evin dış cephesinin, çatı için kullanılan yükseklik farkı, küçük ön galeri ve dış cephesi için seçilen renk şeması sayesinde çok güzel olduğunu belirtmekte fayda var.

stüdyo-evin-içi

bir stüdyonun mutfağı nasıl dekore edilir
tek katlı ev , tek katlı ev modelleri , iki katlı ev modelleri , tek kat villa , tek katli villa , tek odalı ev , tek katlı villa modelleri , ev modelleri tek katlı , tek katlı ev çatı modelleri , tek katlı müstakil ev modelleri , iki katlı dubleks ev modelleri , toskana vadisi tek katli villa , tek katlı satılık villa,

Küçük evlerin daha fazla planını öğrenmek istiyorsanız, bu küçük evlerin videosunun tadını çıkarmak için bir dakikanızı ayırın.

Bu iki tek odalı küçük ev tasarımını beğeneceğinizi umuyoruz.