Kapılar için saçak modelleri

Evinizin ana kapısını korumanın bir yolunu düşünüyorsanız, bu yazı ile kapılar için saçak modelleri sizin için çok yararlı olabilir.

saçak Kapı ve pencerelere yerleştirilebilirler, bunlar farklı malzemelerden yapılır ve genellikle korumak istediğimiz açıklığın ölçüsüne göre yapılır.

kapılar için saçak modelleri

Bu küçük çatı, evinizin ön kapısını yağmurdan veya kardan korumakla kalmayacak, inşaatında kullandığınız malzemeye bağlı olarak güneş ışığından da korunma sağlayacaktır.

saçaklar için saçaklar
Metal bir yapıdan yapılmış, daha sonra polikarbonat veya camla kaplanmış saçakları görmek çok yaygındır. Bu malzeme kombinasyonu, işi yapan ve aynı zamanda cepheyi süsleyen hafif, görsel olarak çekici saçaklar sunar.

modern kapılar için saçak modelleri

Ancak, bunlar kapılar için saçak yapımında kullanabileceğimiz tek malzeme değil, ahşap ve metali veya ahşap ve fayansı birleştiren saçakları da düşünebiliriz, ikinci seçenek klasik evler için çok uygundur.

kapı için kiremit saçağı
Aynı şekilde eviniz country tarzına sahipse metal ve kaplama saçak yapmak evinizin genel estetiğine uyum sağlamak için en iyi seçenek olabilir.

çift ​​kapılar için saçak modelleri
Saçakların boyutu, şekli ve bileşimi sadece zevklerinize değil, aynı zamanda cephenin genel estetiğine de bağlı olacaktır.