Kahvaltı Barlı Küçük Modern Mutfaklar

Daha fazla çalışma yüzeyine mi yoksa oturup bir fincan kahvenin tadını çıkarabileceğiniz küçük bir yere mi ihtiyacınız var? Şunlara bir bak kahvaltı barlı modern küçük mutfaklar her zaman evde olmasını istediğiniz kahvaltı barını nasıl bulacağınızı keşfetmek için çok iyi planlanmış.

Bu tasarımda büyütmek ve çok işlevsel bir kahvaltı barı elde etmek için geniş bir yüzeye gerek olmadığını görüyoruz. Bu küçük yarımada sadece iki tabure alabilecek kadar büyük değil, aynı zamanda ek depolama için bir dolap ve raflara da sahip.

modern-küçük-mutfaklar-ile-kahvaltı-bar-7

Tezgahın sonu, mutfağı bitişik alandan ayırmaya bile yardımcı olur.

küçük-modern-mutfak-ile-kahvaltı-bar-6
Bu parlak açık plan alanın sahipleri, ustalıkla kendi merdivenlerin yanında mutfakU şeklindeki tasarımı anında bir kahvaltı barı elde etti. Yalnızca tezgahlarda ve kaldırımlarda yer almayan beyaz ve soluk gri özelliklerin tercih edilmesi, mutfağın evin geri kalanıyla bütünleşmesine yardımcı olur.

modern-küçük-mutfaklar-ile-kahvaltı-bar-8
Bu üçüncü tasarım, mutfağı yalnızca bir bölme duvarı olan açık bir tarzda bir odada bulunanlar için çok uygundur. Duvarı geçerek devam eden dolaplar ve köşede dönen tezgah, taburelerin altına mükemmel bir şekilde gizlendiği bir çıkıntı oluşturur. Bu, rahatsız edici ve bazen çok az kullanılmış bir sektörden yararlanmak için gerçekten çok etkili bir yoldur.

modern-küçük-mutfak-ile-kahvaltı-bar-5

Düşünmek için yer ada kahvaltı barı Neden duvara dayalı sabit bir masa denemiyorsunuz? Bu, dar mutfağın arkasına güzelce oturuyor, pencerenin yanında lezzetli bir kadeh şarabın tadını çıkarmak için mükemmel bir yer. Kavisli tasarımının tehlikeli kenarlardan kaçındığını belirtmekte fayda var.

Duvara sabit bir model kuramazsanız, mutfağın en dış köşesine sığacak küçük, bağımsız bir masa bulabilirsiniz.

modern-küçük-mutfak-ile-kahvaltı-bar-4

Sahiplerinin yemek yiyebileceği bu mutfak oldukça geniş bir ada inşa etmeyi başardı. Soldaki dolapların L şeklindeki ayak izi bir dolaşım sorunu anlamına gelebilirdi, ancak bunun üstesinden gelmek için tasarımcılar daha yumuşak erişim sağlamak için masanın bir köşesini kesmeye karar verdiler.

modern-küçük-mutfak-ile-kahvaltı-bar-3

Bu asılı masa Çok yenilikçi ve akıllı bir tasarıma sahip, çünkü sadece oturulacak bir alan yaratmakla kalmıyor, aynı zamanda üç akıllı çekmece sayesinde saklama alanını da genişletiyor. Ancak bu tasarım daha da iyi hale geliyor, alt kısımdaki küçük bir bölme şarap mahzeni için ideal bir alan yaratıyor.

Bu modelde, tezgahın yarımadada yüzen bir kahvaltı barı oluşturmak için nasıl genişletildiğini görüyoruz. Alt kısımdaki dolapların olmaması, odaya çok hoş bir akışkanlık hissi verir.

küçük-modern-mutfak-ile-kahvaltı-bar-2

Bu çok kompakt bir mutfak olsa da, her iki duvarda da bol miktarda saklama alanı vardır, bu nedenle diğeri modern bir kahvaltı barı olarak kullanılmıştır.
Küçük bir mekan olmasına rağmen, kahvaltı ya da akşam fast food yemek için yeterince büyük.

modern-küçük-mutfaklar-ile-kahvaltı-bar-1
Boyut her zaman önemli değildir – bazen yoğun bir mutfakta büyük bir fark yaratmak için biraz fazladan çalışma yüzeyi yeterlidir. Bu tasarımın kompakt adası, yemek hazırlamak için kullanışlı bir yer sağladı ve hatta kullanışlı bir dolap içeriyor. Herhangi bir büyük yapı yer kaplayabilirdi, ancak bu boyut idealdir.

Kahvaltı barları olan modern küçük mutfaklar için bu çok sayıda seçeneğin size uygulamaya koyabileceğiniz ilginç fikirler vermesini umuyoruz.