İki katlı evlerin modelleri Paraguay

Bu notu paylaşmaya adadığımız için, birçok kişinin bize sorduğu bir ihtiyaca cevap vereceğiz. Paraguay’da iki katlı ev modeli, pitoresk, sade ve kesinlikle kompakt bir ev.

Bu evin cephesi çok güzel ve farklı malzemeleri birleştiriyor, onu gözlemlediğimizde doğal taş, ahşap görünümlü kaplama, galeri ve ana açıklıklar için ahşap, çatıda levhalar ve ana giriş ve araçta çimento karoları görüyoruz.

iki katlı evlerin modelleri

Bu iki katlı ev tasarımının kapalı bir garajı olmadığını ancak evin önünde aracımızı korumak için yeterli alana sahip olduğunu belirtmekte fayda var.

Bu, tasarımlarından sadece biri Paraguay’daki iki katlı evlerElbette orada çok daha fazla inşaat tarzı var, ancak birden çok bütçeye ve ihtiyaca ve kişisel zevklere uyum sağlayabilecek bir tasarım arıyoruz.

Birinci katta orta alanda girişi konumlandırıyoruz, giriş salonunu geçtikten sonra arka tarafta oturma odası, yemek odası ve mutfağı buluyoruz, belli bir bağımsızlığa sahip olacak ve bölge ile temas kuracağız. açık verandada ve ayrıca yan galeride bulunan servis. Zemin katta ayrıca ana girişe çok yakın bir yarım banyo vardır.

iki katlı ev planları
Merdivenlerden iki adet ikincil yatak odası, tam bir banyo ve ebeveyn banyolu bir ana odayı görebileceğimiz ve ön balkona erişebileceğimiz üst kata erişiyoruz.

iki katlı evler
Böylece turumuzu Paraguay’da iki katlı bir evin bu planı üzerinden sonlandırır, takdir edebileceğiniz evin planını ayrıntılı olarak görebilirsiniz, her bir ortamın ölçümleri metre cinsinden ifade edilir, bu da size imkan verecektir. bu güzel evdeki her bir mekanın boyutlarını bilmek.

Paraguay’daki bu diğer ev modelini bilmek ilginizi çekebilir.