Harçlık altında ucuza yapma fikirleri

Muhtemelen ne kadar pahalı olduğunu biliyorsun Mutfak mobilyası mağaza satın aldı, standart ölçülerde veya özel yapım. Bu yüzden size bunları söylemeye karar verdik bütçenin altında yapılacak fikirlerMutfağı yeniden biçimlendirmeyi düşünenler veya sıfırdan tasarlayanlar için ideal.

Kendiniz yapabileceğiniz çok çeşitli DIY mutfak dolapları olduğunu bilmelisiniz, sadece paradan tasarruf etmekle kalmaz, aynı zamanda kimsenin yemek pişirmenizi istediğiniz gibi bitirmesini beklemek zorunda kalmayacaksınız.

tezgah altı ucuz

Pişirmenizin sahip olmasını istediğiniz stile göre farklı alternatifler seçebilirsiniz, bazıları daha rustik, bazıları biraz daha modern.

Kumaşlı mutfak tezgahı altı

En ucuz alternatiflerden biri az parayla düşük harçlık kazanmakgeçici veya kalıcı olabilen, damalı bir perde yerleştirmek için veya en çok beğendiğiniz tasarıma sahip ahşap veya metal bir çubuk yerleştirmektir.

düşük bütçe ödeneği nasıl yapılır

Elbette bu görüntüleri gördüğünüzde, büyükannenizin mutfağını hatırlarsınız, çünkü bu birkaç yıl önce çok yaygındı.

kumaş perdeli mutfak tezgahı altı

Bu alternatifin en dikkat çekici avantajlarından biri, onu sadece yıkamak için çıkarabilmeniz, aynı zamanda tasarımı istediğiniz kadar değiştirebilmeniz ve hatta zamanla başka bir tür kapak takmak için tamamen kaldırabilmenizdir.

Ekonomik ahşap tezgah altında

Elleriniz ve marangozluk konusunda ustaysanız, alçak ahşap tezgahı kendiniz inşa edebilirsiniz.

paletlerle tezgah altı için ahşap kapılar nasıl yapılır

Marangozlukta ve bahçelerde bu görev için çok güzel rendelenmiş ağaçlar bulabilirsiniz, ancak maliyetleri daha da düşürmek istiyorsanız, eski mobilyalardan, paletlerden veya size hediye olarak verilmiş olabilecek hurdalardan ahşabı yeniden kullanabilirsiniz.

tezgah altı rustik nasıl yapılır

tezgah altı ev yapımı nasıl yapılır
Ortaya çıkan desenin simetrik veya çok karmaşık olması gerekmez, ona aşağıda gördüğümüz gibi çok ilginç rustik, doğal veya eskitilmiş bir görünüm verebilirsiniz.

tezgah altı nasıl geri dönüştürülür

tezgah altı için ahşap kapılar nasıl yapılır

Sıva altı mutfak tezgahı

Düşünebileceğiniz başka bir alternatif de alçıpan ile tezgah altıBu, tabakları, bardakları, tencereleri ve her türlü mutfak aletini yerleştirmek için çok faydalı olacak raflar oluşturmanıza olanak sağlayacaktır.

sıva altı tezgah

Daha küçük alanlar için mutfağınıza çok hoş ve sıcak bir dokunuş katacak hasır sepetler kullanabilirsiniz.

Çimento tezgah altında

Biraz daha dirençli bir seçenek arıyorsanız, bir çimento tezgah altıtaşın ağırlığını destekleyecek kadar güçlü olacaktır. Ayrıca harcı evde hazırlayarak kendiniz de yapabilirsiniz ve rustik bir görünüm elde etmek için bittikten sonra yüzeyi düzleştirebilirsiniz, ancak dokunulduğunda yumuşak, temiz tutması kolay olacaktır.

ekonomik ödenek altında-yapılacak-fikirler

tuğla tezgahı nasıl yapılır
Ahşap kapı veya çekmece yerleştirerek belli sektörleri kapatabilirsiniz. Betondan yapılmış alt tezgahlarla birleşen rustik bir tarz arıyorsanız, eski sebze çekmecelerini saklama bölmeleri olarak kullanabilirsiniz.

beton-altı-tezgah-nasıl-yapılır

Tavuk telli mutfak kapıları

Yapmaya karar verirseniz, kırsal ve kır tarzı mutfağınızda mevcut olabilir. tavuk telli mutfak kapılarıBelki fikir size biraz garip gelebilir, ancak çerçeveyi beyaza boyamak ve yeni bir tel kullanmak, bu resimde görebileceğiniz gibi çok güzel bir sonuç elde edecektir.

mutfak-kapı-ile-tavuk-tel-kümes
Bu tür malzemeler genellikle bardak, kase, bardak ve tabak yerleştirdiğimiz dolaplarda da kullanılır, çünkü bunlar sorunsuz bir şekilde görülebilir.

Bunlar, düşük bir ekonomik ödenek oluştururken göz önünde bulundurabileceğiniz bazı alternatiflerdir. Başka fikirler düşünebiliyor musun? Bunları yorumlarla bizimle paylaştığınızdan emin olun, bu olasılıklar listesini genişletmeyi çok isteriz.