Evlerin ön cepheleri için cephe resimleri

evlerin cepheleri

Bazen tasarlayın evimizin ana geliri Bu sadece ilginç değil, aynı zamanda zorlayıcı bir görev olabilir. Bu nedenle bugün evin ön cephesi için 5 farklı seçenek belirlemeye karar verdik.dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,

Bu notta, nüfusun büyük bir kısmının talip olabileceği ortak evler için size basit seçenekler getireceğiz.

Tek katlı aile evlerinin girişleri

Burada bir dizi basit seçeneği tartışacağız. ev cephelerihepsi tek katlı evlere uyarlanabilir.

İlk tasarım, yarı kapalı açık garajı olan 6 metrelik bir ön eve karşılık gelir. Bu modern küçük evin çok güzel ve modern bir görünümü var, dış cephesi pürüzsüz ve dokulu sıvaları taş benzeri kaplamalarla birleştiriyor. Ana giriş elektro çinkolu sac kapıya sahiptir.

evlerin ön cepheleri için görüntüler
dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,


Ön bahçe çok basittir, bazı çalılar, sol tarafta bir palmiye ağacı ve ana pencerenin altında küçük bir çiçek kutusu bulunan çimen hakimdir.

İkinci modelde giriş, binanın yan tarafında, bitişik açık garaj giriş revakının altında yer aldığından çok daha rezerve edilmiştir.
Bu evin dış cephesi de çok güzel görünüyor, burada ana renkler beyaz ve gri, ön güvertede kullanılan ahşap tonları ve ayrıca cephenin orta sütununu örten doğal taş ile kombinasyon halinde.

evlerin ön cepheleri
dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,


Çatıya gelince, bu daha önce paylaşılan tasarımdan farklı, burada tüm cepheye çok hoş bir dokunuş katan çoklu su çatı görüyoruz.

Bu diğer tasarım daha önce paylaşılan tasarıma oldukça benziyor, burada da ana kapı yanda, ancak karşı tarafta.


Ahşap kapılı evlerin girişleri

Her zaman ana giriş kapılarını sağlam doğal ahşaptan yapmayı hayal edenler için bu cepheler dikkate alınması gereken iki ilginç seçenek.

Ahşap açıklıkların optimum koşullarda tutulması için zamanla daha fazla dikkat gerektirdiği doğru olsa da, güzellikleri yadsınamaz ve bu nedenle zamanla bu kadar çok kullanılmaya devam ediyorlar.

Bu modelde yatay çıtalı geniş bir kapı ve çok hoş bir alüminyum çubuk görebiliyoruz. Bir kez daha açık garajlı bir ev tasarımının ve ana girişe eşlik eden çimenlerin, küçük bitkilerin ve üç palmiye ağacının hakim olduğu güzel bir ön bahçenin önündeyiz.

evlerin önü
dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,


Son modelde ana kapıya, kapının her iki yanında beşer kare pencereli iki sütun eşlik ediyor, bu sadece bakmayı çok güzel kılmakla kalmıyor, aynı zamanda binanın ilk ortamına doğal ışık sağlıyor.

evlerin ön cepheleri
dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,


Bunlar, evinizin ön cephesini tasarlıyorsanız düşünebileceğiniz seçeneklerden sadece birkaçı, daha fazla seçenek istiyorsanız bu diğer tasarımları ziyaret edin.dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,

Bu güzel ev cepheleri modelleri hakkında ne düşünüyorsunuz?dış cephe resimleri , dış cephe duvar resmi,