Doaa her şeyi koru

Her şeye karşı koruyan bir dua Yazımızda her şeye karşı koruyan bir dua sunuyoruz çünkü dua bir kişiyi bu dünyanın kötülüklerinden ve insanlardan ve başına gelebilecek her türlü kötülükten korumanın en önemli nedenidir ve İslam dininde herkesten korunma ve aşılama için çok sayıda dua ve anma vardır. Hiç şüphe yok ki Allah’ı anmak bir Müslümanın koruması, onun için bir güvenlik ve ilahi ezberlemenin bir nedeni … Makalede sizlere korku ve umut halinde söylenebilecek dualar ya da Allah’tan korunma ve koruma talepleri sunuyoruz.

Tercih edilen yalvarma

Dua, her durumda ve her durumda büyük değer taşır, çünkü yalvarış, iyi ameller ve büyük mükafatın yanı sıra kalbi ispat eder ve köle tatmini kazanır, Yüce Allah’a başvurur, ellerinin arasında kırılır ve bu dünyanın ve ahiret iyiliğinden istediğimiz her şeyle ona dua eder, Yüce Allah buyurdu: (Ve kullarım size sorduğunda Ben, fısıltılar bana Felictjibwa fısıldarsa ve bana inanın) en iyisine ve en güzel ibadetlere büyük bir ibadet için dua ederse ve Peygamber Efendisinden anlattığı bir röportajda Kudüs’e selam olsun dedi, (Adem’in oğlu, bana dediğin şeysin ve Rjotine seni affederse) Senin içinde değildi Adem oğlu, benimle dünyanın yakınında tanışırsan, yeryüzünde karşılaştığım günahlar, benimle hiçbir şey paylaşmadığın Adem oğlu affedildi.

Ayrıca izleyin: Sınavdan önce Doaa

Tüm kötülükleri veya kötülükleri ezberlemek için duanın önemi

Ruhun zikir ve dua ile korunması ve güçlendirilmesi için bir dua, Reslullah’ın en önemli emirlerinden biridir, Allah’ın duaları ve esenliği ona inananlar için olsun, oğlana ezberlemek için bir dua dediği gibi, soylu Elçi’nin çocuğa: “Tanrı sizi korusun, Allah sizi korusun. Tanrı’nın koruyucusu olduğu ve yalvarmaya cevap veren, kalpleri ve ruhları rahatlatan kişi olduğu ve makalemizde ezberleme ve güçlendirme için en iyi duaları sunduğumuz tüm kesinlik ile.

Tanrı’nın hizmetçiyi kurtarmasının nedenleri

Felaketlerden ve tüm kötülüklerden ezberleme duası, Allah’ın izniyle cevaplanır ve dua, Allah’ın kulunu korumasının nedenlerinden biridir; Allah, dilekle kulu korur, onu diriltir ve onun için iyi işler yazar, cennete girer ve onu her türlü kötülük ve zarardan korur. O’nun hakları ve kulun her fiil ve amelde Allah’tan korkması… İnsanın kazandığı her şeyde caiz ve haram olana da uymak gerekir, çünkü helal para iyilik getirir ve köle duaya cevap verir.

Doaa her şeye karşı korur

Tanrı koruyucudur ve hizmetçiyi her türlü kötülükten koruyabilir, köle Tanrı’ya dönmeli ve ona dua etmelidir ve Tanrı’ya cevap vermek ve onu korumak için tüm eylem ve eylemlerinde Tanrı’dan korkmalıdır, burada her şeye karşı koruyan en iyi yalanı sunuyoruz:

 • Aman Tanrım, beni müstahkem kalenle güçlendir, beni ihtişamınla teselli et, beni güçlü ipinle bağla ve beni kötülerin kötülüğünden ve ahlaksızlık ve ahlaksızlığın ve büyücülerin ve münafıkların ve ikiyüzlülerin, taklitçilerin ve nefretlerin, kıskanç, kibirli ve nefret edenlerin kötülüklerinden koru gece gündüz.
 • Ey Tanrım, korumanla ve isminin büyüklüğüyle bize zafer ver ve bizi koru ve bize ihanetten, zulümden ve aşağılamadan bizi taciz eden veya bize zarar vermemizi isteyenlere karşı zafer ver.
 • Ey Tanrım, sevgilini ve sevgili efendimiz Muhammed’i, ailesine ve arkadaşlarına, sözleşmeyi bozan ve kapıları açan bir duayı kutsayın ve verin. Amin, Ey dünyaların Rabbi.
 • Tanrı adına, Büyük, Büyük, birincisi ve sonuncusu olmayan ilk kadim Sultan, hazinelerin hazinesi, sırların gizemi, bilim ilmi, ışıkların ışığı ve sahip olduğu eşsiz yaratılışından anlaşılan kutsalların kutsallığı.

Tüm kötülüklerden veya kötülüklerden korunmak için bir dua

Paragrafta sizlere Allah adına ezberlemeniz için en güzel duaları sunuyoruz ve Allah’tan yalvarışların cevaplanmasını ve Allah’ın rızası için bir sebep olmasını rica ediyoruz çünkü Allah’ın zevki, onu korumanın ve ona bakmanın ve kuluna iyi şeyler getirmenin en hızlı yoludur, burada tüm kötülüklerden veya kötülüklerden korunmak için birden fazla dua sunuyoruz:

 • Aman Tanrım, onları korumayanlar ve Peygamberinizin hakkı ile bize yardım etmeyenler için işlerimizi yormayın, Allah sizin olan her isimle bizi korusun.
 • Aman Tanrım, yüreklerimizi kalp hastalıklarından arındır, Allah kalplerimizi yasaktan korusun.
 • Tanrım, bizi insanların gözünden, insanların kötülüklerinden ve takıntılı ikiyüzlülüğün kötülüğünden koru.
 • Ey Tanrım, bizi her türlü kötülükten, kötülükten ve ihanetten koru, nezaketinle, ey ​​gizli tür, bizi korktuğumuz şeylerden koru.
 • Tanrım, koru bizi, çocuklarımızı koru ve bizi soyumuzda, paramızda, sağlığımızda ve bizim için kutsasın.
 • Ey Tanrım, İbrahim’e ateşten cevap verirken, Yunus’u balinanın göbeğinde sakladığın şeyle kurtar bizi.
 • Ey Tanrım, senden korkmayan bizden uzaklaş ve her hayvanın kötülüğünü bizden uzak tut.
 • Aman Tanrım, sana her isimle soruyorum, ya da kitabında açığa çıkardın ya da onu yarattığın birine öğrettin ya da bizi koruman için görünmeyenin bilgisinde mazur gördün.
 • Allah’ın dilediği ve istemediği şey şuydu: Yüce Allah’tan başka bir güç ya da güç yoktur, Allah’ın her şeye kadir olduğunu ve Allah’ın her şeyi ilimle çevrelediğini biliyorum, Ey Tanrım, ruhumun kötülüğünden ve önünü aldığın her hayvanın kötülüğünden Sana sığınırım , Lord düz bir yoldur.
 • Doğruluk ya da ahlaksızlık tarafından aşılmayan, yarattığı kötülükten, masum ve kötülükten, gökten inenin kötülüğünden, içinde topallayanın kötülüğünden, ondan çıkan kötülüğünden, ondan çıkan kötülüğünden, gecenin ve günün kötülüğünden ve her gün ve gecenin kötülüğü hariç, kötülükten Allah’ın tam sözlerine sığınırım İyiyim Rahman.

Ayrıca izle: Küçük çocuklar için dualar

Ruh ve aile için dua aşısı

Her şeye gücü yeten Allah, köleyi kuvvetlendiren ve kölenin kendisine karşı samimi olması halinde kendisine zarar verebilecek her şeyi ondan uzak tutan ve kötülükten uzak durmasını isteyen, Allah’ın yasakladığı tüm haram şeylerden uzaklaşması halinde, işte Allah’tan korunmak ve yardım istemek için en güzel dualar şunlardır:

 • Yüce Tanrı’ya, öfkesinden, cezasından ve hizmetçilerinin kötülüğünden, Şeytan ve ordusunun kötülüğünden, insanlığın ve cinlerin şeytanlarının kötülüğünden, gece ortaya çıkan ve gündüzün kötülüğünden, gündüzde görünen ve geceleyin aksayanların kötülüğünden ve gökte kötülükten inenlerin kötülüğünden Tanrı’ya sığınırım.
 • Ey Tanrım, din kıskançlığını ve imanın gücünü, doğruluğu ve bağlılığı, dua ve orucu, hayır ve hayırseverliği, bedenin iyiliğini, bedenin sağlığını, güzel konuşma ve dilin akıcılığını, insanlığın nezaketini ve topluluğun iyiliğini ve ilkeleri, ahlak ve ahlakın güzelliğini ortadan kaldır.
 • Ey Lord alsmvat Orb earth Orb Throne, rabbanā orb şey, falq love valnvy, vmnzl altvrah valanjyl valfrqan, search hungry minds kötü şey bağırsaktan türetilmiş bnasyth, O intestine Awal qblk şeyden kaçar, Le paso işlemlerden kaçar, Le alzahr fvqk kaçar Şeyler, وَأَنْتَ البَاطِنُ فليسَ دَنَكَ şey
 • Tanrım, Tanrım, Rabbim, O’na hiçbir şeyi ortak koşmuyorum.Tanrı büyüktür, tanrı büyüktür, komşunu uyardığımdan büyük, güçlü ve güçlüdür, övgünün ihtişamı ve senden başka tanrı yok. Her hayvanın kötülüğünden onun hükümlerini alırsınız, doğru yoldasınız ve her şey üzerindesiniz, benim koruyucum kitabı indiren Allah’tır ve O doğrularla ilgilenir.
 • Allah adına en güzel isimler, Allah adına, yerin ve göğün Rabbi, ismiyle zehir veya hastalıkla zarar vermeyen Allah adına, Allah adına ve Allah adına kalbime ve Allah adına Allah adına dinime ve aklıma, ailem ve param üzerine Allah adına dayandım.
 • Tanrım, bizi elimizden, arkamızdan, sağımızdan ve solumuzdan koru ve altımızdakilere suikast yapmaktan Sana sığınmak istiyoruz.
 • Ey Tanrım, sana ihanetten sığınırız, ey Tanrım, bizi bildiklerimizden ve bilmediğimiz şeylerden koru, Tanrım, bizi tüm kötülüklerden ve kötülüklerden koru.
 • Aman Tanrım, koruyan sensin ve bağışlama bağışlayıcıdır, günahlarımız için bizi suçlamayın.
 • Tanrım, bizi salih hizmetkarlarınızı koruduğunuz şeyle koruyun.
 • Tanrım, bizi, halkımızı, evlerimizi ve diğer Müslüman ülkeleri koru.

Kötü insanları uzaklaştırmak için dualar

 • Hizmetçi, insanların kötülüklerini kendisinden uzak tutması için daima Allah’a dua etmelidir, çünkü Allah insanların yaratıcısıdır ve bu dünyada zararı önleyebilecek tek kişidir.Aşağıda, bir kulun Rabbine yaklaşabileceği en güzel sözleri sunarak, onu tüm felaketlerden ve kötülüklerden korumasını rica ediyoruz.
 • Tanrı adına, yeryüzünde veya gökte ismiyle hiçbir şeye zarar vermeyen, Allah’ın adına açtığım ve onunla mühürledim ve bununla inandım, Tanrı adına oldum ve Allah’a inandım Allah’ın adına Allah’tır, Allah’tır kimseyle ortak olmadım – Tanrı daha büyüktür Tanrı daha büyüktür – Tanrı adına Kendim ve dinim.
 • Aman Tanrım, sana şefkatli adınla soruyorum, bu benim zihnimi rahatsız eden ve gözlerimi kolaylaştıran görkemli ve aşağılık şeylerle ilgili tüm meselelerimi durdurmam için yeterli, Oh Kafi.
 • Ey Tanrım, Muhammed’i ve Muhammed’in ailesini korusun.
 • Beni fena halde isteyenleri ya da bana haksızlık eden bir düşmanı ve bu dünyanın ve ahiretin talihsizliğine verdiği cömertliğinizi bana verenleri fethedin ve beni kıskançlık, kötülük, sihir ve kötülükle beni isteyenlerin gözlerinden ve sağlam bir ip ile meskenimden, istismarcıları, kıskançları ve kötü niyetli olanları üzerimde tutmayın.
 • Ey göklerin ve yerin Rabbi Tanrım, benim için yarattıklarının kötülüğünden bir komşu ol, hepsi bir arada, onlardan birini ihmal etmek veya komşunun ihtişamını ve övgünün ihtişamını aramak için, senden başka tanrı yok, senden başka tanrı yok.
 • Aman Tanrım, beni hizmetkarlarınızda ve mahallenizde tüm kötü ve lanetli şeytandan yapın, ey Tanrım, sizi yarattığım her şeyden kiraladım ve sizi onlardan uyarıyorum ve ellerinize geleceğim.
 • Ey Tanrım, benim için önemli olan ve beni bu dünya ve ahiret meselesinden rahatsız eden her şeyi yap, bir rahatlama ve bir çıkış yolu, Ey Tanrım, suçumun, adaletsizliğimin ve işlerimdeki savurganlığımın, ey Tanrım, seni bir çocuk, ortak, arkadaş veya arkadaş yapmadım.
 • Aman Tanrım, kim benimle kötülük istiyorsa ya da benden sonra ya da neredeyse bir komplo arıyorsa, sizden yoksulluğunun ömrünü uzatmanızı ve onu günaha maruz bırakmanızı, gözlerinin ve içgörülerinin farkına varmanızı ve beni tuzağa düşüren aynı şeyde yok etmelerini istiyorum.

Ayrıca izle: annem için bir dua, Tanrı ona merhamet etsin

Burada her şeye karşı koruyan bir dua ile ilgili yazımızı bitirdik.Tanrı’dan yazıda başarılı olduğumuzu ve Müslümanların her yerde ve her zaman korunması için tüm uygun duaları sunmamızı istiyoruz.Namaz vakitlerinde cevaplanmak üzere Allah’a dua etmenizi rica ediyoruz ve Yüce Allah bize cevap vereceğini vaat etmiştir. Dua, ezberleme ve aşılama duasının herkese ulaşması için makaleyi sevdiğiniz herkese göndermenizden mutluluk duyuyoruz.