Çok cesur romantik hikayeler tamamlandı

Duygusal masal, özellikle yeni çağda edebiyatın en yaygın ve okunan biçimlerinden biri olarak kabul edilen üst düzey bir edebiyat türü olduğu için bugün size çok cesur romantik hikayeler sunuyoruz.

Ve öykü türünün bu biçimini icat eden ilk kişi, bu öykülerin çoğunu çok cesur ve eksiksiz romantik öykülerle muazzam başarı ve yüksek satışlar elde eden sinematik filmlere dönüştüren Fransız yazar ve yazar Victor Hugo’ydu.

Kalın romanlar pdf

Evli amcasının evinde yaşayan yalnız yetim bir kızdı.Zor ve yorucu bir hayat, eskiden bir hizmetçiyle ya da her türlü fiziksel ve romantik hakaretle aşağılanmış bir hizmetçiyle yaşardı. Bundan sonra, müdiresinin kendisine karşı şiddetli nefret beslediği bir yatılı okula taşındı, okulun kaynakları yetersizdi ve yiyecek, hijyen veya ilaç olmadan idare edildi.

Çocuğa insana yakışır bir yaşam sağlayan kıyafetler ve bir noktada bu okulda tifo hastalığı ortaya çıktı ve bunun sonucunda tek yakın arkadaşı da dahil olmak üzere çok sayıda çocuk öldü, müdür değişti ve okul koşulları düzeldi ve okul müdürü çocuklar için iyi bir öğretmen oldu.Okulun idari koşulları iyileşti ve böylece küçük yetimin koşulları iyileşti.

Günlerin geçmesiyle ve özellikle altı yıl sonra, çocuk iki yıllık bir süre için okulda öğretmenlik yaptı, sonra okulu özel eğitim alanında çalışmak için bırakma kararı verdi ve varlıklılardan biri üvey kızını eğitmesini istedi ve bazı yazışmalar yollarken, devam etti ve karanlıkta gelen bir fanteziyi gördü, sonra şunu düşündü: Sadece bir illüzyon ve sonra sokak lambasının hayal gücü geçerken tekrar baktım.

Sonra geniş omuzlu çok iri bir adam siyah bir ata yağmurluk giydi ve yanından geçerek yoluna devam etti ve bir süre sonra binici attan düştü ve ayağa kalkmasına yardım etti.

Kız işine gidip işverenle tanışarak onu tanıdı ve çocukla yaptığı işi tamamladıktan sonra aralarında görüşmelere başladı ve zamanla adam ona hayran olmaya başladı ve onu sevdiği belli oldu. Düğün gecesi bir avukat gelip düğün kararlarını durdurdu ve bu adamın evli olduğu kötü haberi getirdi.

Ve karısı hala yaşıyor, bu yüzden adam konuyu itiraf etti.Yıllar önce genç bir kadınla evlendi ve bir süre sonra, onun deli olduğunu ve onu boşayamayacağını keşfetti, ancak merhametli yüreği onu, hizmetçisinin hizmet ettiği saray odalarından birinde tutmasına neden oldu.

Ayrıca şunu okuyun: Kısa bir romantik hikaye

En güzel Arap aşk romanları

Kızın kalbi kırıldı ve kendisini evli bir adamın metresi olarak gördüğü için talipini terk etmeye karar verdi.

Sonra kuzeninin evine taşındı ve nişanlısının kalbini ona kesti, ama onu durduramadı.

Ona konuyu söylemedi ve iki yıl kuzeniyle birlikte yaşadı, ondan yabancı dil öğrenip mahallenin bazı çocuklarını inceledi ve bir süre sonra onunla evlenme isteğini açıkladı, bu yüzden reddetti ve sevdiği kişi olduğu için eski nişanlısına geri döndü.

Ve ona geldiğinde, yüreği sevinçle uzadı ve son karısı vefat ettikten sonra tekrar elini çağırdı, onunla evlenmeyi kabul etti, aşkları ve mutlu evlilikleri, çok cesur ve eksiksiz romantik hikayelerle güzel bir kız arkadaşının adını verdi.

Cesur romantizmle dolu

Hikaye, on dokuzuncu yüzyılda orta sınıf bir ailenin, annesi her biri için uygun bir koca bulmaya çalışan beş kızlık bir ailenin evinde geçiyor. Hikaye, Bay Bingley, ailesinin kendisiyle birlikte yaşadığı Heather Field’a geldiğinde başlar, küstahlık ve küçümseme izlenimi veren ve Elizabeth’in bir gün onun hakkında hissetmesine neden olan Bay Darcy.

Bay Bingley’e gelince, hayranlık duyuyor ve aralarında bir ilişki yaşıyor ve evlilik talebiyle bitiyor. Olaylar geliştikçe, Elizabeth’in Bay Darcy’ye olan nefreti artar, Bay ve Beckham’ı tanır ve ondan etkilenir. Bay Darcy, Elizabeth’e olan sevgisini itiraf ettiği ve onu bunun için suçladığı, ancak Bay Darcy hakkında bildiği her şeyin sadece bir yanlış anlama olduğunu keşfettiği için hikaye hikayesine ulaşır.

Böylece duyguları ona karşı değişmeye başlar. Bu uçucu duygu yolculuğunda, Bay Darcy ve Elizabeth arasındaki bağ, birbirlerine duygularını itiraf edene kadar bir tür gurur, kibir ve Elizabeth’in sessiz sevgisiyle kaplıdır.

Ayrıca izle: sana acı çektiren çok hüzünlü romantik sözler ve kelimeler

Çok romantik doğum günü mesajları

Çok cesur romanlar kısa

Qais ve Laila’nın Arap Yarımadası bölgesi sınırları içinde geçen ve kuşaklara aktarılan aşkının romanını tamamlayan çok cesur romantik öyküler arasında bulduğu ve bu konuda birçok şiir ve roman yazılan hikâye, Qais ve Laila’nın gençliğin başındayken birbirlerine olan aşklarını anlatıyor.

Babasının aralarındaki buluşmayı engellemesine ve Laila’yı başka bir adamla evlenmeye zorlayan tüm kabileler arasında yayılan haber, Qais delirdi, yiyecek ve içecek almayı reddetti ve çölde yüzünde dolaştı, bu yüzden insanlar ona “Mecnun Laila” adını verdi ve onların ölümünden sonra kaderi onları yeniden bir araya getirdi. Yan yana iki mezara gömüldük.

Tam aşk ve romantizm romanları

Antara ve Abla’nın aşk hikayesi Bu romanın faaliyetleri, kuzeni Abla Malik’in kızını seven, güzelliği, berraklığı ve gençliği ile Antara’nın kuzenine bu evliliği reddeden babasından sorduğu gibi, siyah şair Antara bin Shaddad etrafında dönüyor. Kızının siyah bir adamla evlenmesini istemediği için, isteğinden onu uzaklaştırmak istedi.

Bu yüzden, Nouq al-Nu’man’dan kendisine çeyiz olarak bin deve istedi, bu yüzden isteğini yerine getirmek için Antara’ya gitti ve birçok zorlukla karşılaştı, ancak bunu başardı ve amcasının istediği nouq ile kabile geri döndü, bu yüzden amcası onu öldürmeyi düşündü, bu yüzden kabile şövalyelerine çeyizinin başı olsun diye Abla ile evlenmeyi teklif etti. Çok cesur romantik hikayelerin tadını çıkarmak için tamamlandı.

Seçkin romantik Sudan romanları

Son derece cüretkar romantik hikayelerde de bahsedilmişti ki, Romeo ve Juliet’in kahramanları Romeo ve Juliet tüm aşıklara vuran bir örnek haline geldiğinden, geçmiş zamanların en ünlü ve en güzel aşk hikayelerinden biri olarak kabul edilen Romeo ve Juliet’in aşk hikayesi, aralarındaki sevginin gücü ve İngiliz yazar William Shakespeare’in anlattığı hikayenin olaylarıdır. Kitaplarından biri, birbirleriyle düşmanlık içinde olan iki aileye her birini takip eden genç bir adam ve bir kız hakkındadır.

Ancak iki genç adam, ölümlerine yol açan bir evlilik bağıyla ilişkilerini riske atmaya karar verdiler ve bundan sonra birleşen iki savaşan aile, Antonius ve Kleopatra’nın aşkının hikayesi, romanın olaylarının Romalı lider Antonio’nun etrafında döndüğü Antonio ve Kleopatra’nın trajik oyunlarında somutlaştırdığı en önemli aşk hikayelerinden biri olarak kabul edilir. Aynı duyguları paylaşan Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın aşkı.

Bu, bu bağın bir sonucu olarak artan Mısır sıkıntısından korkan Romalıların öfkesini kışkırttı, ancak bu, iki kahramanın evlenmesini engellemedi ve evliliklerinden bağımsız olarak, hikayeleri trajik bir sonuçla sona erdi, Antonius Kleopatra’nın ölümüyle ilgili yanlış haberler aldı, bu yüzden intihar etti ve Kleopatra dayanamayacağını öğrendiğinde Bu intihar etti

Kısa romantik evli hikayeler

Babasının ölümünden sonra Afra’nın babasının kontrolündeki evinde yaşamaya alıştığı, birlikte büyüdüğü ve gençken birbirlerini sevdikleri çok cüretkar ve eksiksiz bir romantik hikayenin içinde geldi. Büyüdüğünde, evliliğin saf aşklarının hikayesini taçlandırmasını diledi.

Böylece Afra’dan vaaz etmesi için onun kontrolüne gönderildi ve para aşıkların önünde bir engel olarak durdu, çünkü Afra ailesi çeyizde aşırı uzanıyordu ve Erwa onu getiremedi. Ve amcasında ısrar etti ve ona Afra aşkı ilan etti.

Ve fakir olduğu için babası sözleriyle onu oyaladı, sonra yere vurması için yalvardı, belki hayat onu kabul eder ve Afra’nın çeyiziyle geri dönerdi, bu yüzden sahip olduğu şey sevgilisinin çeyizine gitmekten başka bir şey değildi.

Çeyizini topladıktan sonra geri döndü, Afra’nın öldüğünü ve ona yeni bir mezar gösterdiğini ve bunun onun mezarı olduğunu söyledi, bu yüzden ilik çöktü, servetini ağladı ve sevgilisi kendisine sürpriz gelene kadar uzun süre ağladı, Afra’nın ölmediği haberi ona geldi, ama evlendi. Yokluğunda Levant’tan Amoy Ghani, Afra mahallesine gitti.

Onu gördü ve hoşuna gitti, bu yüzden onu babasından aldı, sonra onun muhalefetine rağmen evlilik gerçekleşti ve onunla birlikte yaşadığı Levant’a sürüldü. Bunu öğrendiğinde Levant’a gitti ve misafir olarak Afra’nın kocasına gitti ve koca karısının oğlu olduğunu biliyordu ve durumun doğasına olan sevgisini bilmiyordu ve kocasıyla tanışmadığı için, ikincisi karısına kuzeninin gelişinin haberini vermekte oyalanıyordu.

Bu yüzden yüzüğünü bir kase süt içine attı ve vazoyu bir köle kızla birlikte Afra’ya gönderdi ve Afra, eşinin misafirinin eski sevgilisi olduğunu hemen anladı ve Afra’nın itibarı ve haysiyetinden endişe duyarak onunla tanıştı.

Çok yardımcı olan ve istirahat yerini onurlandıran kocasına duyduğu saygıdan, aşkını geride bırakarak gitti. Üzerlerinden zaman geçti ve Erwa hastalığı ağır bir hastalıktı ve tüberküloz onu öldürene kadar vurdu ve aşıkların ölümü Erwa’nın ölümüyle sonuçlanma perdesini kapattı.

Haber Afra’ya ulaştığında ona çok paniğe kapıldı, arkasından kederini eritti ve kısa bir süre sonra da yasını tutmaya devam etti ve yanında bir türbeye gömüldü ve çok cüretkar romantik hikayeler okudu.

Çok cesur romantik hikayelerin epilogu tamamlandı

Bugün konumuzu, pek çok cesur hikayeyi ve her birinin sonunun şirketinizde hoşumuza giden şey olduğunu ortaya koyan tamamlanmış çok cesur romantik hikayeler konusundaki seçkin yolculuğumuzun sonunda bitiriyoruz.

Diğer başlıklar:

Ve romantik hikayelerle ilgili çok cüretkar yolculuğumuzun sonunda, umarım web sitesi platformumuzdan keyif almışsınızdır ve sizi sitemiz aracılığıyla daha fazla eğlenceli hikaye öğrenmeye davet ediyorum ve okuyucularımızın zevk alması için yeni ilginç hikayeler bilmek için birçok yorumu bekleyeceğim.