Büyük kapılar ile cephe tasarımları

Arabalar ve kamyonlar gittikçe büyüyor ve bu yüzden aracımızı sorunsuz bir şekilde koruyabilmek için geniş ve konforlu garajlara ihtiyacımız var.

Yeni bir ev inşa etmeyi düşünüyorsanız veya sadece evinizin garaj alanını yeniden biçimlendirmeyi düşünüyorsanız, bunlara bir göz atabilirsiniz. Büyük kapılar ile cephe tasarımları, eve her geldiğinizde minnettar olacağınız ve yan aynalarla veya aracınızın başka herhangi bir bölümü ile kapıyı fırçalamaya dikkat etmeniz gerekmeyen bir şey.

büyük kapılar ile iki katlı cephe tasarımları

büyük-kapılı cepheler

modern-cephe-tasarımları-büyük-kapılar

Eskiden, genellikle 2.40 m genişliğinde küçük bir standart boyutlu kapı, tipik bir aile evinin araç girişi için tamamen yeterliydi, ancak otomotiv pazarı giderek daha sağlam ve bazen daha geniş örneklere sahip, bu nedenle iyi bir geniş garaj kapısı çok rahat ve işlevsel olabilir.

cephe-tasarımları-büyük-kapılar

metal kapı renkleri

Bunların arasında büyük kapıları olan evlerin fotoğrafları Farklı malzemelerden, ahşap, alüminyum, sac ve bu malzemelerin cam ile bazı kombinasyonlarından oluşan garaj kapılarını görebilirsiniz.

modern evler için kapılar

modern kapı cepheleri

Aralarından seçim yapabileceğimiz kapı yelpazesi çok geniştir, en iyi kararı vermek için sadece kişisel zevklerinizi değil, aynı zamanda cephenin genel tarzını ve bakımına ayırmak istediğiniz zamanı da hesaba katmak gerekir. Açılma, ahşap bir kapı yıllar içinde çok fazla bakım gerektireceğinden, alüminyum açıklıklarda olmayacak bir şey.

büyük kapılar ile ev tasarımları

büyük-kapılı evler

Elbette bu evlere baktığınızda ana kapıların da geniş olduğunu fark etmişsinizdir, bu sadece bir rahatlığa değil, sadece geniş kapıların değil bazen çift kanatlıların da yer aldığı güncel bir dekorasyon trendine cevap vermektedir.

büyük kapılar ile evlerin cepheleri tasarımları

Büyük kapıları olan bu ev tasarımları hakkında ne düşünüyorsunuz? Geniş kapıları olan bu küçük evlerin tadını çıkardığınızı umuyoruz, bu tarz daha fazla tasarım istiyorsanız, yorum kutusu aracılığıyla talep etmekten çekinmeyin.