Bosch fırın işaretleri anlamı

Bosch fırın sembolleri ve anlamları

Bosch fırın sembolleri . Buharlı konveksiyonlu fırınlar için. Bosch fırın işaretleri anlamı, Seri 6 fırınlar, metal kapı konstrüksiyonu üzerinde cam ile çoklu pişirme ve temizleme seçenekleri sunar, tüm çelik kulplar ve geri çekilebilir kontroller, bu fırınların ayrı durmasını sağlar. Bosch siyah işaretleri anlamı, paslanmaz çelik, çizilmelere ve parmak izlerine karşı korumaya yardımcı olur.

Bosch fırınlar, bir kapı kilidi dahil olmak üzere birçok özellikle donatılmıştır. Paslanmaz çelik yüzeyler için. Çekirdekten fincana kahve makineleri için.

Fırın gerekli sıcaklığa ulaştığında bu ışık söner.

Temizlik bezleri ve paspaslar. Sembol, ışıkla veya buz çözme fonksiyonu ile yanmaz b. Ekstra bir güvenlik önlemi olarak bu özellik, çocukların açıkken fırınla ​​uğraşmasını önler ve ayrıca fırınların kendi kendini temizleme işlemi sırasında istenmeyen kimyasal dumanların evinize girmesini engeller.

Geleneksel ısıtmanın sembolü, bir karenin üstünde ve altında bir tane olmak üzere iki çizgidir. Bosch’tan beklediğiniz kalite ile çağdaş bir tarzda üretilen yeni siyah paslanmaz çelik koleksiyonu güçlü, sağlam ve şıktır. Ütüler ve buhar istasyonları için.

İyi haber şu ki, çoğu fırın benzer semboller kullanma eğilimindedir, bu nedenle aşağıdaki açıklamalarımızda nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrendikten sonra, karşılaştığınız fırınların çoğunda yolunuzu bulabilmeniz gerekir. Bosch fırın kullanım kılavuzunu çevrimiçi olarak görüntüleyin ve indirin. Çizgiler, biri fırının üstünde ve diğeri altında kullanılan iki ısıtma elemanını temsil etmektedir.

Bosch ankastre fırın üzerindeki işaretlerin anlamları

Fırın ve ocak kombinasyonları. 8 serisi fırınlarımızı her ihtiyaca uygun özelliklerle tasarladık. Bosch fırın kılavuzları manualslib, 597’den fazla bosch fırın kılavuzuna sahiptir, bu harfle başlayan modellerin tam listesini görmek için aşağıdaki bir alfabeye tıklayın.

Fırın sembolleri belirsiz olabilir, ancak bunların ne anlama geldiğini bilmiyorsanız, fırından en iyi şekilde yararlanamayacaksınız ve en iyi pişirme ve pişirme sonuçlarını alma konusunda eksik olabilirsiniz. Siyah paslanmaz çelik koleksiyonuyla tanışın. Güvenlik kolaylığı veya kapasitesi olsun, bosch serisi 8 fırınlar mükemmel bir çözüm sunar.

4d sıcak hava pişirmek için semboller. Hayatınızı kolaylaştırmaya yardımcı olmak için bu bosch fırın sembolleri kılavuzu, ızgaradan temizlemeye kadar bir dizi fırın sembolünü kapsar ve pişirme sırasında zamandan ve emekten tasarruf etmenize yardımcı olur. Seviye 1 düşük ii seviye 2 orta iii seviye 3 yüksek Fırın ısınırken gösterge panelinde t sembolü yanar.

Bir fan yerine ısı, doğal konveksiyonla dağıtılır. Bosch fırın işaretleri anlamı, bosch fırın üzerindeki işaretlerin anlamları , bosch fırın sembolleri ve anlamları , bosch fırın gösterge anlamları , fırın sembolleri ve anlamları bosch , bosch ankastre fırın işaretleri anlamı , bosch ankastre fırın üzerindeki işaretlerin anlamları,