Bir katlı ev mi yoksa iki mi?

Uygun sayı ne kadar yaşamak için bitkiler bir evde? Bu bilgiyi bana kim verebilir? Bu konunun örneklerini nerede görebilirim?

Zamanla bize gelen ve bu makale aracılığıyla, her vakanın artılarını dikkate alarak kesin ve doğrudan bir cevap vermeyi amaçladığımız sorgulardır.

BİR BİTKİ

Gelecekte merdivenleri tırmanmayacak

Tek katta inşa etmek% 10 daha ucuz

Tek katta genişlemeler daha kolay

tek katlı evler
tek katlı evler 2 tek katlı evler 3

İKİ BİTKİ

Araziyi daha iyi kullanabilirsin

Cephe çok daha fazla göründüğü için bazıları estetik için iki katı tercih ediyor

Balkon ve kapalı teraslara sahip olabilirsiniz

Banyolar dikey olarak birbirine daha kolay bağlanabilir

FOT veya FOS olarak da bilinen sözde FOX, dubleks veya her iki katı da uygulayan herhangi bir evde tamamlanması daha kolaydır.

iki katlı evler 3

iki katlı evler iki katlı evler-2

SONUÇ

Kısacası arsa büyükse alan sorun olmadığı için genellikle tek kat seçilmektedir. Öte yandan, iki kat genellikle bir zevk veya ihtiyaç veya aynı anda her ikisinin seçimidir.

https://www.youtube.com/watch?v=gZYrlWkh9To

https://www.youtube.com/watch?v=xJUG-6whYbY

Son olarak, bize birkaç gün önce bize söyleyen Miriam’dan gelen bir soruyu cevaplama fırsatını değerlendirmek istiyoruz:

Hem solda hem de sağda aynı olan zemin katı (veya iki katlı) evlere ne diyorsunuz? İki ailenin yaşadığı evler, sanki birbirinin aynısı olan ve ayna şeklinde birbirine yapıştırılmış iki ev gibidir.

Merhaba Miriam, her şeyden önce bizimle iletişime geçtiğiniz için çok teşekkür ederim, bu tür bir evin özellikle bir adı (veya birkaç) olduğunu size söylemek istiyoruz. İkiz evler, aynalı evler ve kat mülkiyeti evleri olarak adlandırılırlar; hepsi bulunduğunuz ülkeye bağlıdır.

Ek olarak, bunların temel özelliklerinden birinin aynı çatıyı paylaşması olduğunu söyleyebiliriz. Bu, belirli bitişlerde tasarruf etmenin bir yoludur ve sözde “mahalle evleri” veya apartman dairelerinde çok yaygındır.

Öyleyse, bu yeni taksidi beğeneceğinizi umarak vedalaşıyoruz, görüntülerin tadını çıkarın ve sorunuza cevap vereceğine inandığımız Miriam’ı selamlayın.