Apple Fitness + 14 Aralık’ta Piyasaya Sunulacak

Apple Fitness +

AirPods Max’in duyurusunun yanı sıra Apple, 14 Aralık’ta Apple Fitness + ‘ı da piyasaya süreceğini duyurdu.

Apple Fitness +, Apple Watch temel alınarak oluşturulmuştur ve iPhone, iPad ve Apple TV’ye “stüdyo tarzı egzersizler” getirecektir. Kişiselleştirilmiş bir deneyim sunmak için Apple Watch’taki ölçümlerden yararlanacak. Hizmet başlangıçta HIIT, Strength, Yoga, Dance, Core, Cycling, Readmill, Rowing ve Mindful Cooldown dahil olmak üzere 10 egzersiz türüyle başlayacak.

Apple’ın kıdemli direktörü Jay Blahnik, “Daha aktif olmak, sağlığımız için yapabileceğimiz en önemli şeylerden biridir, ancak egzersiz yapmayı seçmenin, ister çok aktif ister yeni başlıyor olun, genellikle zor olabileceğini biliyoruz” dedi. Fitness Teknolojileri. “Apple Watch’taki ölçümleri, harika müzikleri ve farklı ve ilham verici bir eğitmen ekibini, kullanıcılarımızı formda olmaya teşvik etmek için Apple cihazlarında benzersiz bir şekilde basit, erişimi kolay bir şekilde bir araya getirecek olan Apple Fitness + için heyecanlıyız ve sağlıklı kalın. “

Apple, her hafta yeni eğitmenler, saatler ve müziklerle Fitness + ‘da egzersiz rutinini yenileyecek. Hizmet ayrıca yeni başlayanlara veya tekrar egzersiz yapmaya geri dönen kullanıcılara yardımcı olmak için Mutlak Başlangıç ​​antrenmanları da içerecek. Ayrıca, kullanıcıların Fitness + ölçümlerini arkadaşları ve aileleriyle paylaşmasına olanak tanıyan Aktivite Paylaşımı da olacak.

Apple Fitness + 14 Aralık Pazartesi gününden itibaren satışa sunulacak. İOS 14.3 ve iPadOS 14.3 çalıştıran iPhone ve iPad’de satışa sunulacak. Fitness + sekmesi, iPhone’daki Fitness uygulamasında otomatik olarak görünürken Apple, uygulamayı iPad kullanıcıları için App Store üzerinden indirmeye hazır hale getirecek. Apple Fitness + aylık 9,99 ABD doları veya yılda 79,99 ABD doları olarak fiyatlandırılır. Altı kişiye kadar aile üyesiyle paylaşılabilir. Apple ayrıca, Apple Watch Series 3 veya üstü ile üç aya kadar Apple Fitness + hizmetini ücretsiz olarak paketlerken, mevcut Apple Watch müşterileri bir aylık deneme süresi alacak.