AirPods Max Top Features

Apple, ANC, Şeffaf Mod ve Daha Fazlasına Sahip 549 Dolarlık AirPods Max Kulak Üstü Kulaklıklarını Duyurdu

AirPods Max

Apple bugün, çok beklenen kulak üstü kulaklıkları AirPods Max’i duyurdu. Premium kulaklık çiftinin uzun süredir piyasaya sürüldüğü söylentileri, Apple sonunda onu piyasaya sürmeye başladı.

“Yenilikçi kablosuz kulaklıklar, AirPod’ların büyüsünü” kulak üstü kulaklık tasarımına getiriyor. AirPods Max, her kulaklıkta Apple’ın H1 çiplerine, özel bir akustik tasarıma ve “çığır açan bir dinleme deneyimi” için hesaplamalı sese sahiptir. Diğer tüm AirPods Pro özellikleri de AirPods Max’in bir parçasıdır; mekansal ses, Şeffaflık modu, Aktif Gürültü Önleme ve Uyarlanabilir EQ içerir. Kulaklıklar uzay grisi, gümüş, gök mavisi, yeşil ve pembe olmak üzere beş renkte satışa sunulacak.

AirPods Max

“AirPod’lar dünyadaki en popüler kulaklıklardır ve zahmetsiz kurulumları, inanılmaz ses kalitesi ve ikonik tasarımlarıyla sevilenlerdir. AirPods Max ile, bu büyülü AirPods deneyimini yüksek kaliteli ses ile büyüleyici bir kulak üstü tasarıma taşıyoruz ”dedi. Apple’ın Dünya Çapında Pazarlama kıdemli başkan yardımcısı Greg Joswiak. “Özel akustik tasarım, güçlü H1 yongaları ve gelişmiş yazılımla birleştiğinde, AirPods Max’in en üst düzeyde kişisel dinleme deneyimini kablosuz olarak sunmak için hesaplamalı sesi kullanmasını sağlıyor.”

AirPods Max, nefes alabilen örgü kanopi tasarımına ve rakipsiz ses kalitesi sağlamak için genişleyen kafa bandına sahiptir. Kafa bandı da ağırlığı eşit dağıtacak ve rahatsızlık vermeyecek şekilde tasarlanmıştır. Kulaklık, kafa bandına “kulaklık basıncını dengeleyen ve dağıtan devrim niteliğindeki bir mekanizma” ile takılır. Apple, düzgün bir sızdırmazlık sağlamak ve pasif gürültüyü engellemek için kulak yastığında hafızalı köpük kullanıyor. AirPods Max’te ayrıca ses seviyesini, müzik çalmayı, Siri’yi etkinleştirmek ve daha fazlasını kontrol etmek için kullanılabilen bir Digital Crown var.

AirPods Max

Mükemmel ses kalitesi sunmak için AirPods Max, derin bas sağlayan 40 mm özel dinamik sürücüye sahiptir. Ayrıca, “yüzde 1’den daha az toplam harmonik distorsiyon” sağlamak için ikili bir neodim halkalı mıknatıslı motora sahiptir. Apple, AirPods Max’in ANC ve tek bir şarjla etkinleştirilen uzamsal ses ile 20 saate kadar yüksek kaliteli ses sağlayabileceğini söylüyor. Ayrıca, pil ömürlerini korumak için kulaklıkları ultra düşük güç durumuna getirebilen bir Akıllı Kılıf ile birlikte gelirler. Kulaklıklar ayrıca otomatik kafa algılama özelliğine sahiptir, böylece biri kafasına yerleştirildiğinde otomatik olarak açılır.

AirPods Max, Amerika Birleşik Devletleri’nde ve diğer 25 ülkede 549 $ fiyat etiketi ile bugünden itibaren ön sipariş için satışa sunulacak. 15 Aralık’tan itibaren müşterilere nakliye yapmaya başlayacaklar.