90 metrekareden fazla 5 ev

Bu önlem, banliyö şehirlerinde veya küçük kasabalarda kullanılanlardan biridir. Çünkü ortalama bir ailenin ihtiyaç duyabileceği kadar rahatlık sağlar. Ve akıllıca kullanılırsa, tüm alandan iyi bir şekilde yararlanabilirsiniz. Böylelikle ev, istenen amaç olan büyük bir işlevselliğe sahip olacaktır.

Daha sonra, seçtiğimiz ve temel alınarak tasarlanmış birkaç modeli göreceğiz. 90 m2. Bazıları, ortamlarının nasıl kullanılabileceği ve dağıtılabileceğine dair daha net bir görünüm sağlayan belirli özellikleri paylaşır ve farklılaştırır.

Garajlı evler

Bu kategoride, bir evde garajların farklı kullanım şekillerini gözlemleyebiliriz. Öncelikle en büyük versiyona sahibiz ve 3 oto koltuğu olan versiyonumuz. Ayrıca 3 yatak odası, 2 banyo ve iki sosyal alanı olduğunu da takdir ediyoruz. Birincisi evin girişinde bir oturma odası, diğeri ise mutfak, yemek odası ve aile alanı ile bütünleşiyor.

üçlü garajlı 90 metreden fazla ev

Son olarak, tek bir aracı barındırabilen bir dış garajı olan bir modele geliyoruz. Önerilen evde 3 yatak odası, 2 banyo, mutfak, servis alanı ve sosyal alan bulunmaktadır.

6x15 tek katlı ev planları

3 Yatak Odalı Garajsız Evler

Bunlar aynı zamanda rahat ve konforlu tamamen bağımsız sosyal alanlara sahiptir. Dışarıda, yemek odasıyla aynı alanını paylaşan geniş ve konforlu bir mutfak bulabiliriz. Odanın içinde veya dışında olabilecek tek bir banyoya sahip oldukları unutulmamalıdır.

90 m2'den fazla evler

Öte yandan, içi 3 odalı olarak tasarlanmış bir evimiz var. Sosyal alan mutfak, yemek odası ve geniş bir oturma odasından oluşmaktadır. Ayrıca her odaya yabancı kalan geniş bir banyo buluyoruz.

90 metrekarelik daire planları

2’den fazla yatak odası olan garajsız evler

Bu kategoride özellikle 3 ila 4 yatak odalı evlere atıfta bulunuyoruz. İçlerinde mutfak, yemek odası ve oturma odasından oluşan ortak alanları görmek yaygındır. Ayrıca 3 yatak odalı evlerde 2, 4’lülerde ise 3 banyo bulunmaktadır. Ancak, ek bir odası ve banyosu olan bir tane var hizmet çalışanları için kullanımı amaçlanmıştır.

90 metrekareden fazla daire

Burada size gösterdiğimiz farklı konut modellerine baktığınızda kesinlikle şaşırıyorsunuz. Çünkü evinizi alan için nasıl tasarlamanız gerektiğine dair zor ve hızlı bir kural olmadığının farkındasınız. Çünkü işleri iyi yaparak, en küçük köşeden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Elbette, ortamın belirli kurallarının veya parametrelerinin size belirli sınırlamalar getirebileceği istisnalar olacaktır.