3D ev planları

Teknoloji yavaş yavaş ilerliyor ve bu nedenle, özellikle yaratıcılığın yüksek oranda yansıtıldığı alanlarda, her tür alanda birçok kişinin çalışmasını kolaylaştırıyor, bu nedenle mimarlık hakkında konuşursak, 3d ev planları Çok başarılı oldular, bu yüzden biraz daha fazlasını öğrenmek istiyorsanız okumaya devam edin.

ev-planları-3d-26

3d-ev-planları-25

3d-ev-planları-24

3d-ev-planları-23

3B uçak nedir?

3B plan, bir evin veya dairenin üç boyutlu tasarımına sahip olan (mimari alan hakkında konuşursak), bir yapıya verilecek tasarımı daha detaylı görmemizi sağlar, duvarları, kapıları ve hatta mekanın sahip olabileceği olası dekorasyonları birçok ayrıntıyla belirterek.

3d-ev-planları-22

ev-planları-3d-21

ev-planları-3d-20

ev-planları-3d-19

Bu aktivite için özel olarak tasarlanmış bilgisayar programları ile 3B planlar yapılır, bu nedenle şu anda mimarlık eğitimi alanlar hem 2B plan tasarımında (geleneksel) hem de 3B plan tasarımında ustalaşmaya başlamalıdır.

ev-planları-3d-18

3d-ev-planları-17

3B planlar ve pazarlama

Bir ev veya apartman tasarlarken, gelecekteki sahiplerinin alacakları yapının sahip olacağı alanlarla rahat olmaları önemlidir, bu yüzden her zaman Tüm önerilerimizle ancak müşterilerin talep ettiği değişiklikleri yapma imkanı ile evin planı gösterilmelidir.

ev-planları-3d-16

ev-planları-3d-15

Müşterilerin sunulan alanı ve her odanın dağılımını daha iyi anlaması için bir 3B plan kullanmayı seçmek çok daha iyidir. Bu şekilde, dikkatleri çok kolay çekilebilir ve gelecekteki evlerinin neye benzeyeceğini ayrıntılı olarak gördüklerinde muhtemelen çok daha rahat hissedeceklerdir.

ev-planları-3d-14

ev-planları-3d-13

ev-planları-3d-12 ev-planları-3d-11

Mimarlık dünyasında, 3 boyutlu planlarla ev yapılarını tanıtmak zaten bir pazarlama stratejisi haline geldi çok daha etkilidir çünkü insanlar bir projenin tamamlandığında nasıl görüneceğini takdir edebilmeyi sever ve onları daha hızlı bir satın alma kararı vermeye yönlendirir.

2D veya 3D planlar?

Hangi uçak tipiyle çalışmanın tercih edileceğine karar vermeden önce analiz edilmesi gereken birkaç faktör vardır. Açıkçası bu, her bireyin zevkine ve yeteneklerine bağlı olacak bir karardır, ancak bir karar vermeye yardımcı olabilecek belirli özellikleri analiz etmek asla zarar vermez.

3d-ev-planları-10

ev-planları-3d-9

ev-planları-3d-8

3d-ev-planları-7

Zaman faktörü

Hız arıyorsanız, bir 2D plan tasarımını tercih etmek en iyisi olabilir çünkü Fiziksel olarak yapılabilir ve yeterli deneyime sahipseniz, vuruşları nasıl yapacağınızı zaten bileceksiniz. ve bir tasarımı biraz daha hızlı bitirebilirsiniz.

Özellikle tasarım programlarına hakim değilseniz, 3B tasarım karmaşıklaşabilir, bu nedenle bitirmemiz çok daha uzun sürebilir.

ev-planları-3d-6

ev-planları-3d-5

ev-planları-3d-4

ev-planları-3d-3

Detaylar

Ayrıntılar söz konusu olduğunda, 3B planların kullanımını tercih etmek çok daha iyidir, çünkü hazır olduğunda yapının nasıl olacağını görmemize izin verecekler, bunun yerine planlar 2D sadece alan dağılımını görmemize izin verecek ve sonucu bilmeden önce biraz daha büyük fikirler edinmemiz gerekecek.

3d-ev-planları-2

3d-ev-planları-2 3d-ev-planları-1 3d-ev-planları-1

ev-planları-3d-27

3B ev planları tamamen büyüleyici olabilir, bu nedenle potansiyel müşterilerimize sunduğumuz hizmetleri gösterme fırsatı vermekten asla zarar gelmez.