300 metrekarelik arsa için modern ev planları

Bir 300 m² arsa Tasarım seçme olasılığını artıran oldukça iyi bir boyut olduğu için bize en çeşitli özelliklere sahip evler inşa etme fırsatı veriyor.

Bu yüzden size biraz göstermek istiyoruz 300 metrekarelik arsa için modern ev planlarıKişisel zevklerinize en uygun tasarımı kendiniz seçebilmeniz için.

İkinci katta teraslı ev

Dışarıda vakit geçirmekten hoşlananlardan biriyseniz, bu teraslı iki katlı ev sizin için ideal olabilir.

300 metrekarelik arazi için modern ev planları

Bu güzel mülkte sadece teras değil, farklı yönlere doğru eğimli çatısı ve bu güzel cephenin belli sektörlerini örten doğal taş da dikkat çekiyor.

300 metrekarelik arazi için modern ev planları

Bu evin sol tarafında tek bir garaj var, zemin katın geri kalanı ada ve kahvaltı alanı olan bir mutfak, bir oturma odası ve yarım banyo inşaatı için kullanılacak.

300 metrekarelik arazi için modern evlerin planları

Merdivenlerden iki yatak odası, bir banyo, bir çamaşırhane ve güzel bir teras gördüğümüz üst kata çıkıyoruz.

Garajsız modern ev

300 metrekarelik arazi için modern evlerin planları

Daha fazla iç mekana sahip, garajsız bir tasarım arıyorsanız bu sizin için daha uygun olabilir. Önceki tasarımda olduğu gibi, zemin kat ortak kullanım alanlarına ayrılmıştır, bu nedenle orada bir salon, adalı bir mutfak, geniş bir oturma odası ve yemek odası, ayrıca bir çamaşır odası görüyoruz, Üst katta ise görebiliyoruz. üç büyük yatak odası ve eksiksiz bir banyo.

300 metrekarelik arazi için modern ev planları

300 metrekarelik arazi için modern ev planları
Bu yapının özellikleri önceki tasarımdan biraz farklıdır, ayrıca inşa edilen yüzey de biraz daha büyüktür. Tüm odaların ölçüleri fit ve metre olarak gösterildiğinden, her iki tasarımın odalarının büyüklüğünü planı detaylı olarak gözlemleyerek değerlendirebilirsiniz.

Yukarıda paylaşılan iki plan 2 katlı evlere cevap verse de tercih ederseniz tek katlı evler de inşa edebilirsiniz, yukarıdaki paylaşılan bağlantıda bu tür özelliklere sahip tasarımlar bulacaksınız.