15 günde hızlı kilo almak için tarifler

15 günde hızlı kilo almak için tarifler, zayıflık problemi yaşayan pek çok kişi 15 günde hızlı kilo almak için tarifler arar ve bunun nedeni ekstra zayıflıklarından dolayı kişisel düzeyde utanmalarına hatta sağlık düzeyinde zayıflıklara neden olabilir.

15 günde hızlı kilo almak için tarifler

 • Birçok uluslararası gazete ve dergi, “15 günde hızlı kilo almak için tarifler” yayınladı çünkü bu tarifler, hepsi büyük miktarlarda kalori içerdiğinden oldukça etkilidir.
 • Doğal yağ kullanarak kilo alma: Bu tarif çoğu insan arasında popülerdir ve fiyatı yüksek kalorileriyle ünlü olduğundan ve bu nedenle kilo alımında büyük bir avantaja sahip olduğu için ghee kullanmakla ilgilidir.
 • Ayrıca kilo alma sürecinde ghee’yi diğerlerinden ayıran en önemli şeylerden biri pek çok mineral ve yağın yanında alınması gereken bol miktarda vitamin sağlamasıdır.
 • Bu tarifi almak için en uygun zaman öğle ve akşam yemeklerinden öncedir çünkü vücut o zamanlarda küçük bir grup kalori yakar.

1- Malzemeler

 • Ghee (belirli bir tür gerekli değildir).
 • Şeker.

2- Hazırlama yöntemi

 1. Tarifi yapmak için bir çorba kaşığı saf yağ koyup bir çay kaşığı şeker olmayan bir kaşıkla karıştırmalısınız.
 2. Daha sonra yemeye hazır hale gelir ve bu tarif 30 dakikadan az olmamak üzere devam ettirilmeli ve her gün 2 defa alınmalıdır.

Patates kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

2- Hazırlama yöntemi

 • Sebzeleri, patatesleri pişirmek (tüm pişirme etkilidir, özel bir pişirme yöntemi gerekmez).

3- Tarif hakkında genel bilgiler

 • Patates sebzeleri, neredeyse Mısır evlerinin çoğunda bulundukları için iyi bilinirler ve patates sebzeleri, şeker ve karbonhidrat bakımından zengin en önemli kaynaklardan biridir ve bu nedenle kalori içerir.
 • Sağlıklı beslenme konusunda uzman doktorların görüşüne göre patatesin diyet rutini içerisine konması, zayıflık sorunu yaşayan kişilerde kilo almaya büyük ölçüde yardımcı oluyor.
 • Patates yemenin yolları çeşitlidir, bu nedenle onları “kızarmış veya pişirme şeklinize göre” yemeklerde yemenin bir yolu vardır ve patatesler “ızgara” iken yenebilir, bu nedenle tüm yöntemler istenen tüm sonuçlara yol açar.
 • Pek çok zayıf hasta üzerinde yapılan araştırmalara göre patates cipsi büyük ölçüde yardımcı oluyor ve çok kısa sürede kilo alımına katkı sağlıyor, bu nedenle patates sebzeleri zayıflık sorununa mükemmel bir çözüm olarak kabul ediliyor.

Mango kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

 • Mango meyvesi.

2- Hazırlama yöntemi

 1. Mango suyla temizlendikten hemen sonra tüketilmesi teşvik edildiği için herhangi bir hazırlık yöntemi yoktur.

3- Tarif hakkında genel bilgiler

 • Bazıları mangonun bir meyve olduğu için kilo almadığına inandığı ve meyvenin kilo almak için çok fazla kalori içermediği yaygın olduğu için bu tarif birçok kişiye şaşırtıcı gelebilir, ancak bu bir yanılgıdır.
 • Mango, kısa sürede kilo almak için kullanılan en önemli ve mükemmel araçlardan biri olarak kabul edilir ve bu, aşırı zayıflıktan muzdarip bireylerin istediği şeydir.
 • Mango, kilo alımına büyük ölçüde yardımcı olan ve onu yemek için en uygun zaman için büyük miktarlarda ve birçok karbonhidrat içerir, mango, kahvaltı, öğle veya akşam yemeği olsun, günün herhangi bir öğünde tüketilebilir.
 • Ve beslenme konusunda uzman olan birçok doktor, bireylerin yemeklerinde yedikleri yiyeceklere ek olarak mangoyu yemeyi tercih ettikleri için yemeklerde tek başına yememeyi tavsiye eder ve bu birçok kişinin yaptığı doğal bir şeydir.

Muz kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

2- Hazırlama yöntemi

 1. İki yol var: Birincisi muzları doğal yolla yemektir.
 2. İkincisi, bir karıştırıcıda muzu yoğurdun yanına koyun ve muzu içecek olarak yiyin.

3- Tarif hakkında genel bilgiler

 • Ayrıca, mango sürprizinin yanı sıra tariflerde bir başka sürpriz de bu, çünkü birçok kişi muzun kilo aldırmadığına inanıyordu, ancak gerçek şu ki önemli kilo alımına neden olan en önemli gıdalardan biri.
 • Kahvaltıda “yoğurt” sütünün yanında bir muz, hatta iki muz yemek, bundan muzdarip bireylerde kilo almaya ve zayıflığı azaltmaya büyük ölçüde yardımcı olabilir.
 • Muzun en önemli özelliği kilo kaybı değil, aynı zamanda araştırma sonuçlarına göre ağır yemeklerden sonra bir muz yemek sindirime yardımcı oluyor ve iyileştiriyor.

Çemen otu ve bal kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

2- Hazırlama yöntemi

 1. Bu tarifi hazırlamak için bir bardak suya iki yemek kaşığı çemen otu koymalısınız.
 2. Daha sonra “ateşe” atılır ve “kaynama” işlemi gerçekleşinceye kadar “ateşten” uzaklaştırılmaz ve ardından içecek soğutulmak üzere “kısa bir süre” bekletilir.
 3. Bundan sonra, su tüm çemen otu tohumlarından bir “süzgeç” veya herhangi bir süzme cihazı kullanılarak süzülmeli ve son olarak bal konulmalı ve hafifçe karıştırılmalıdır.
 4. Ve bu harika tariften istenilen sonucu elde etmek için bir günde en az üç kez tekrarlanmalı ve bir hafta sonra kilo alımı ile umut verici bir sonuç olacaktır.

Yumurta kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

2- Hazırlama yöntemi

 1. Yumurtaları her zamanki gibi pişirin ve günlük öğünlerde yiyin.

3- Tarif hakkında genel bilgiler

 • Yumurtalar protein içeriği ile ünlüdür ve yumurta, kalori ve yağ açısından çok zengin olan en önemli kaynaklardan biridir ve bu nedenle kilo almak için kullanılırlar.
 • Ve aşırı zayıflıktan muzdarip olan ve kilolarını arttırmak isteyen kişiler için de beslenme uzmanının emri dışında kesintisiz “her gün” yumurta yemelidirler.
 • Yumurtalar, hızlı ve önemli ölçüde kilo alma kabiliyetinin yanı sıra, vücuda istenen enerjiyi verme ve uyarma konusundaki muazzam yetenekleriyle ayırt edilir ve yumurta, sporcuların yediği en önemli yiyecekler arasındadır.
 • Bunun nedeni, yumurtaların “vücut geliştiricilerinin” şiddetle arzu ettiği kas kütlelerinin oluşumuna yüksek derecede katkıda bulunması ve dolayısıyla yumurtaların birden fazla avantaj içermesidir.

Soya fasulyesi kullanarak kilo alma tarifi

1- Malzemeler

2- Hazırlama yöntemi

 1. Bazıları soya fasulyesi satın aldığı için bu tarifi hazırlamanın kesin bir yolu yoktur.
 2. O zaman büyük yararı nedeniyle doğrudan yiyin.

3- Tarif hakkında genel bilgiler

 • Soya, bol miktarda vitamin, protein ve lif içermesiyle karakterize edilir ve bu da onu “15 günde hızlı kilo almaya yönelik tarifler” grubunun bir parçası haline getirir.
 • Yukarıdakilere ek olarak, soya fasulyesi, yüksek oranda protein ağırlık artışına yardımcı olduğu için çok çeşitli besinler içerir.
 • Proteinlerin kas oluşumunun ana unsurları olduğu ve böylece kilo alıp istenen sonucu elde ettiği durumlarda, zayıflıktan muzdarip olanlara soya tavsiye ediyoruz.
 • Soya fasulyesi, zayıflıktan muzdarip birçok kişi üzerinde uzman doktorlar tarafından test edilmiştir ve olumlu sonuçlar herkes için şaşırtıcıdır, ancak özellikle çok zayıfsanız, sonuçları alırken sabırlı olmalısınız.
 • Bu paragraf bir tavsiye niteliğindedir ve bu tavsiye, kimyasalların neden olduğu hastalıklar, bunların “kanser” olabileceği çok ciddi problemler nedeniyle kilo arttırsa bile hiçbir kimyasal tüketilmemesidir.

Bu makalenin sonunda, size en önemli “15 günde hızlı kilo almak için tarifler” den bazı detaylarıyla iyi bir set verdik ve bu tarifler gerekli sonuçları vermezse tıp uzmanına danışacağınızı umuyoruz.